Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hányan vannak olyanok akik...

Hányan vannak olyanok akik nagyon erős ellentétes érzelmeket élnek át gyerekükkel szemben?

Figyelt kérdés
Pl.: imádom a lányomat, de örülnék ha már felnőne és önálló lenne
2011. febr. 9. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Az első gyerekemnél voltam így. Nagyon szerettem, de vágytam rá, hogy már ne függjön annyira tőlem. Most az ötödiket várom, és a többieknél már inkább azt éreztem, legyenek minél tovább picik:)
2011. febr. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nálunk egy gyerek marad, nincs kapacitásunk többre.
2011. febr. 9. 09:57
 3/7 anonim ***** válasza:
a 2 eves fiam minden boldogsagom es minden bosszusagom forrasa...
2011. febr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem néha mindenkiben van ellenérzés és ez normális is. Az ember azért csak egy ösztönlény és a saját érdekei is fontosak. Persze valakiben az anyai ösztön mindent elnyom, és a habitusa is nyugodt pozitív gondolkodású. Én nem vagyok pozitív ember, ha van valami előre eltervezett program az az első mondatom, hogy "Jó, csak a gyerek nehogy beteg legyen addigra, vagy pont akkor."

Van aki ilyenekre nem is gondol, hát nem vagyunk egyformák.

Ennek van tudományos magyarázata is más agyi területet használunk mint az optimista emberek, ennyi.

Nyugi majd csak megnőnek!

2011. febr. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Soha nem éreztem és mondtam ki még ezt, hogy nőjenek már meg, pont fordítva:) Hetente mondom, hogy bárcsak mindig ekkorák lennének, telne lassabban az idő. Nekem borzasztó gyorsan múlik, úgy érzem, hogy vágtat...

2, 8 és 11 évesek.

2011. febr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez normális...:)

egy példa: a délutáni alvást már néha kimondhatatlanul várom, hogy egy kicsit magam legyek, de ha már 2 perccel tovább alszik, mint szokott, alig várom, hogy felkeljen és megint magamhoz öleljem. Imádom őt, belehalnék, ha nem lenne, de néha olyan de olyan mérges vagyok, hogy szétrobban a fejem. Bizony szélsőséges érzelmeket vált ki, de a szeretetem nem változik, mikor haragszom is épp úgy szeretem, csak közben dühöngök egyet.

2011. febr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az utolsóval értek egyet, én is szóról szóra ugyanígy érzek! Belehalnék, ha nem lenne, mindennél jobban imádom, bár néha elönti a kaki az agyam, de nem tart sokáig, és utána mindig mérges vagyok magamra, hogy dühös voltam(SOHA nem bántottam)! Szerintem ez a normális! Legalább is nekem!
2011. febr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!