Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi az esélye az embernek...

Mennyi az esélye az embernek egy erős termetű kutyával szemben?

Figyelt kérdés
Ha egy kutya pl letámad egy embert(pl németjuhász,dobberman stb ilyesmik)aki elég edzett és jó harcművész,a kutya akkor is könnyen megöli az embert?(persze fegyvertelen embert)
2009. aug. 9. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki edzett,akkor erőbeli fölénye lehet a kutyával szemben,viszont egy dobermannak nem szivesen néznék szembe a fogsorával-sztem a kutya esélyesebb.
2009. aug. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem. Az ember eselyesebb. Ugyhogy ha meg kepzett is az ember, akkor a kutyanak 0% eselye van.

(Hozzateszem igazan nagytestu (komondor, bernathegyi, stb) kutya eseten mar nem foganak 100%-osan az emberre. :)

2009. aug. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Kutya nem öl embert!

A legkisebb harapása is fájdalmas, olyan ledermesztő érzés, amitől nincs kedved harcolni a kutyával!

Egy normál helyzetben, normál idegrendszerű kutya egy nyugton álló embert nem harap meg.

Tilos hadonászni, visítozni, ütni a kutyát és akkor nincs oka kicsit sem harapni!


Harcművész sem kutyán gyakorol, ezért esetleg meglepődne és alul maradna a kutyával szemben.De mindenképpen élve úszná meg a kalandot, kivéve ha esés közben betöri a fejét.....

2009. aug. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Egy átlagos embernél megvan rá az esély, mivel nemtudja, hogy nyúljon hozzá. De pl én kiképzőként nem lepődök meg, ha egy képzetlen kutya a nyakamnak akar ugrani, mivel látom a jeleket, és hamarabb megfékezem, mintahogy elkezd támadni. Egy képzett kutya viszont csak karra, esetleg lábra megy, így azt egy erősebb átlagember letudja gyűrni.
2009. aug. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én láttam egy filmet, az volt a címe, hogy "cimborák nádi szélben", ott megtámadta az embert egy magyar vizsla, pasi elkapta a nyakát és földhöz vágta, kutya úgy megijedt, hogy nem támadott újra, és a pasi elfutott...
2009. aug. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!