Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi lehet a szememmel?

Mi lehet a szememmel?

Figyelt kérdés
Pár napja a bal oldali szemenen a szembogár mellett keletkezett egy bevérzés. Nem mulik el. A szemem alatti rész is kicsit fáj, néha könnyezik a szemem. Ha forgatom a szemem, akkor is kicsit fáj. Ha csukva van akkor ez nincs, de ha nyitva, akkor érzem. Olyan mintha benne lenne valami, de semmit nem látok. Mi lehet ez? Sima optikus is meg tudja mondani hogy mitöl van ez? (a városunkban a kórházban nincsen szemészet, csak a megyeszékhelyen, az egész megye oda jár, idöpontot gondolom jó sok hónap mulvára kapnék)
2013. júl. 14. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Háziorvos és beutaló! Akkor aznap fogadnak! Szerinted mikor annyira barnáztam, hogy azt hittem hogy megjött akkor vártam volna míg kapok időpontot a nődokitól? Elmentem beutalóval jól tettem, mert gyulladásom volt. Szemeddel ne játssz, érzékeny szerv.
2013. júl. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mondom hogy csak a megyeszékhelyen van szemészet! Az egész megyében csak egy kórházban van! Szerinted mire kapnék idöpontot mégis? 2-3 hónap mulvára? Cseszhetem, hiába akarok elmenni ha csak akkorra kapok idöpontot. Nem gondolod? Hogy jött ide a nögyógyászati bajod? :-D Persze hogy az ember orvoshoz megy ha vmi nincs rendben, de nem mindegy hogy egy hét mulva mehetsz, vagy 2-3 hónap mulva. Nem te játszol az egészségeddel, hanem az egügy. :-(
2013. júl. 14. 08:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyennel engem is azonnal fogadtak a szemészeten, időpont csak szemüveg felíráshoz kell. Ugyanez volt nekem is, kaptam rá szemcseppet és pár nap alatt elmúlt, azt mondta a szemorvos, hogy fertőzés, kötőhártyagyulladás.
2013. júl. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Értsd már meg, hogy sürgős esetben fogadnak! Mindegy, h szemész vagy fül-orr gégész vagy nőgyógyász!!! Ha sürgős akkor fogadnak. Páromat is fogadták a minap, annak is baj volt a szemével. 1-es voltam.

24/N

2013. júl. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hiába nézeted meg optikussal, szemcseppet csak szemorvos írhat fel, ő biztosan nem, recept nélküli meg nem jó, talán előszőr próbáld meg a háziorvost, hátha ő is felír valamit kötőhártyagyulladásra.
2013. júl. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!