Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért nem ugyanúgy látom a...

Miért nem ugyanúgy látom a színeket mind a két szememmel?

Figyelt kérdés

Már észre vettem korábban is, hogy a jobb szememmel inkább a hidegebb, bal szememmel inkább a melegebb színeket látom. Mitől lehet ez?

Pl a barnát ha csak jobb szemmel nézem, pasztellosabb, mosott barna, ha bal szemmel, vörösbarnának látom. A kékeszöldet jobb szemmel szinte teljesen kéknek, ballal zöldnek látom. A sárgát jobb szemmel is sárgának látom, de , ha ballal nézem, ez a szín sokkal intenzívebb.



2013. jún. 27. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel! Van egy ,,hideg" szemem, meg egy ,,meleg" szemem :) Ha valaki tudja a választ, kíváncsian várom.
2013. jún. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom, ugyanígy vagyok ezzel :)
2013. jún. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem, úgyhogy ti vagytok a kakukktojások :)) Minden esetre érdekes.
2013. jún. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem sem tűnt fel, hogy ilyen lenne.
2013. jún. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Örülök, h másnak is van ilyen. És nektek melyik a hideg és meleg szemetek?
2013. jún. 28. 13:11
 6/8 A kérdező kommentje:
Bármint nem úgy örülök. Értitek na. De ha valaki tudja az okát kíváncsian várom.
2013. jún. 28. 13:12
 7/8 anonim válasza:
Szerintem a legjobb, ha elmész egy szemészhez, hogy nézze meg ;)Amúgy ilyenről még nem hallottam sose, de jobb ha tényleg megnézeted hozzá értő emberrel! :)
2013. jún. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyet én nem vettem észre. Azt igen, hogy az egyik szememmel valamivel élesebben látok, mint a másikkal, de ez természetes. De ez se feltűnő.
2013. júl. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!