Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Valami baj van a szememmel?

Valami baj van a szememmel?

Figyelt kérdés
Elég sűrűn szokott fájni a fejem, és most is fáj:/ ma belenéztem a tükörbe és azt vettem észre hogy egy nagyon picit kancsi vagyok, az egyik szemgolyóm kijjebb van, de nem észrevehető. másokat is megkérdeztem, azt mondták egyáltalán nem vagyok kancsi. de fáj most is a jobb szemem. :'( el kéne mennem szemészetre, vagy csak beképzelem az egészet? 17/L nem kérek rossz indulatú hozzászólásokat, tudom hogy hülye kérdés... köszönöm.

2013. máj. 20. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az egyik szemed kijebb van, akkor sürgősen menj a szemészetre, fejfájásoddal meg a háziorvoshoz, lehet fejfájás akkor is ha szemüveg kell, de egyéb oka is lehet, gondolom kell egy vérkép.
2013. máj. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de igazából nem áll annyira el a szemem, vagyis akárkit kérdeztem eddig azt mondta hogy egyáltalán nem, de én néha úgy látom magamnak. a fej fájásom nem akar múlni :/
2013. máj. 21. 19:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor irány ma a háziorvos.
2013. máj. 22. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia! Elég régen írtad ki a kérdést, de ha olvasod megírnád, hogy mi lett az eredményed?
2015. nov. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!