Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi történik a szememmel?

Mi történik a szememmel?

Figyelt kérdés
Egyik nap bele ment egy natúr kozmetikum (szappan) a jobb szemembe, kimostam, aznap volt hogy néhol homályosan láttam vele, de egész nap mű könnnyel csepegtettem, este bekamilláztam másnap is kicsit fura volt, de rájöttem hogy tuti csak bebeszélem magamnak. Most egy két nap elteltével este, egy sötét szobából mentem át egy világosba amikor azt hittem hogy forog velem a föld. Ha jobbra néztem, akkor balra láttam egy fekete fényt elmenni, ha balra akkor jobbra ment, ha pislogtam akkor is mintha megkésve érkezne a kép és egy ideig feketeséget látnék. Nagyon megijedtem, de annak tudtam be, hogy mostanában nem pihenem ki magam rendesen. Lefeküdtem aludni, most keltem fel és még mindig furcsa. Olyan mintha előre látnék, a többi meg jóval homályosabb lenne. Megnéztem a tükörbe a szemem és ha hunyorítok mintha valami víz gyülemlene fel a szemembe. Meg olyan mintha pizseregne előttem a kép. Még mindig fáradt vagyok, lehet vissza is alszom, de nagyon zavar, mert nem tudom mi lehet a szememmel és félek hogy megvakulok. Ma mindenképpen ellátogatok az orvoshoz.

2013. júl. 11. 06:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát igen, meglőztél. Menj el orvoshoz, ilyet még nem hallottam senkitől. De szerintem a vakuláshoz azért több kell egy kis szappannál. : ) Szóval ne aggódjál. Írd meg, mi lett az eredmény!
2013. júl. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Remélem bő vízzel és szappannal mostad ki ...

Egyébként jól érezted a föld tényleg forgot 1675 km/h-val.

Nem lehet , hogy kancsal lettél ?(jobbra néz és balra lát)

Remélem víz gyülemlik a szemedben , mert különben kiszárad.

A megvakulástól nem kell tartanod az idiotizmustól annál inkább.

2013. júl. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!