Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A jobb szemem alsó vonala a...

A jobb szemem alsó vonala a szempillákkal együtt rángatózik, ez miért van?

Figyelt kérdés
nem nagyon észrevehető, csak ha közelről nézem a tükörben.. inkább csak így remeg.. lehet ahhoz köze, hogy a másik szememen árpa van, és ezért azt esetleg jobban megerőltettem?
2009. máj. 4. 11:19
 1/7 anonim válasza:

Szia!


Én úgy hallottam hogy B vitamin hiány okozza.

Viszont idegrendszeri problémák( stesz stb.) is okozhatják.


Szia.

2009. máj. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ. és b hányas vitamin?

Amúgy most vettem észre, hogy ha így lehúzom az alsó szemhélyam pirosabb is mint a másik..:S

2009. máj. 4. 11:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt mondják, hogy idegi eredetű. Nekem már többször is volt. Volt olyan is, hogy hetekig nem akart elmúlni, aztán egyszercsak abba hagyta. Én nem tulajdonítanék neki túl nagy jelentőséget, kicsit kellemetlen, mert úgy érzed, mindeki látja, de majd elmúlik. Egy kis vitamin nem árt, ha úgy gondolod.
2009. máj. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mg és Ca hiány is okozhatja.
2009. máj. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az izom/ideg rángatózás a stressz miatt van!
2009. máj. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem a magne B6 kúra segített. valóban idegi túlterheltségtől van. Velem is előfordul. Figyelj az esti ellazulásra, ne hajtsd túl magad, keress meditációs zenét, figyelj belülreé s foglalkozz mélyen a problémáiddal, hogy megtaláld magadban a megoldást. Sportolj és vigyázz magadra, mert a stressz nagyon káros. Magne B6, mindenkléppen, és napi 1000 mg C-vitamin.
2009. máj. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem mondanám magam anynira stresszesnek,de néha van hogy igen. Egészségesen élek. De szoktak lenni spontán izomrángásaim. Ez nem fáj,csak ilyen nagyon kis behatárolt részen nekiáll rángatózni az izmom, van hogy a bal lábam,van hogy a mellizmom, van amikor a szemem alja, tegnap péládul a bal szájszél részem. ilyen csikizős érzés. Idegesítő. Nem biztos hogy stressztől van
2010. okt. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!