Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemtengelyferdülés javítása...

Szemtengelyferdülés javítása természetesen?

Figyelt kérdés
A jobb szemem -0,50-es. Mikor felkelek reggel, akkor még egész tűrhető, van hogy egyenlő a bal szememmel, ami elvileg -0,25-ös, mondjuk ez nem is zavar. A nap folyamán, és főleg elalvás előtt pedig már nagyon rossz a látásom, akkor lehet átlép -0,75-be is a jobbik. 20 éves vagyok, jelenleg szemüveget hordok. Rendbe hozhatom még a jobb szememet lézeres szemműtét nélkül? Ha igen hogyan?
2011. máj. 25. 05:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy az, hogy (-)3-4 alatt el se vállalják a lézerrel.

Kettő ez nem a szemtengelyferdülés deffiníciója....3....te bal kezes vagy?

Nekem is hasonló problémám van csak én jobb kezes vok és a bal szemem produkál érdekes dolgokat, de majd holnap megyek a szemészhez...sztem te is menj el egyhez.

2011. máj. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem...én jobb kezes vagyok. Régebben is hordtam szemüveget, akkor a bal -0,50-es a jobb pedig -0,75-ös volt, azóta az a szemüveg már nem jó, újat kellett csináltatni, lényegében nálam ez a gond, vagyis ez szemtengelyferdülés valóban:


[link]

2011. jún. 1. 18:32
 3/3 anonim ***** válasza:
na mindegy én voltam szemésznél és nekem az enyémre azt mondta, amire én is gyanakodtam, hogy az agyam a jobb szememet dominánsabban kezeli...ezért volt, hogy a ballal nem láttam annyira jól, vagy az erősebb lencse meg zavart is...
2011. jún. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!