Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Pókcsípés! Lent bövebben!...

Pókcsípés! Lent bövebben! Melyik fajta? Mikor múlik? Összefügg a hőemelkedésemmel?

Figyelt kérdés

A szemhéjamat megcsipte egy pók péntek éjjel. Szombat este tudtam csak inni egy Calcimuscot meg vasárnap délelőtt is ittam egyet, egész vasárnap kentem fenistillel, mindjárt iszok még egyet és be is kenem. A doki annyit mondott h elmúlik, mert át voltam hőemelkedéssel. Összefügg a kettő? És miért érzek egy kis csomót a szemhéjamban? Egyébként eléggé fáj.!

A pók barnás volt átlagos méretű kb. 3-6cm között ilyen vajszínű, nem tudom pontosan mert amint szombat este megláttam kivitettem onnan, és hisztirohamom lett, emrt utálom az ilyen dögöket.

Szval van köze a höemelkedésemnek ehhez?

És kb. mikor fog elmúlni, mert fáj?


2011. márc. 28. 14:25
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
a pup még meg van, de már szinte nem is érzek fájdalmat:) Úgyh remélem elmúlik.:) Helyette megint kijöttek a vakbélgyulladás tünetek, szval lehet műtét lesz belőle...:(
2011. márc. 30. 15:00
 12/13 anonim válasza:
Ilyenekre nagyon vigyázz!
2011. márc. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
rendben.:) tnap éjszaka is találtam egy pókot, nem tom hogyan került oda, de kiirtottam-.-
2011. márc. 30. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!