Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Pókcsípés! Lent bövebben!...

Pókcsípés! Lent bövebben! Melyik fajta? Mikor múlik? Összefügg a hőemelkedésemmel?

Figyelt kérdés

A szemhéjamat megcsipte egy pók péntek éjjel. Szombat este tudtam csak inni egy Calcimuscot meg vasárnap délelőtt is ittam egyet, egész vasárnap kentem fenistillel, mindjárt iszok még egyet és be is kenem. A doki annyit mondott h elmúlik, mert át voltam hőemelkedéssel. Összefügg a kettő? És miért érzek egy kis csomót a szemhéjamban? Egyébként eléggé fáj.!

A pók barnás volt átlagos méretű kb. 3-6cm között ilyen vajszínű, nem tudom pontosan mert amint szombat este megláttam kivitettem onnan, és hisztirohamom lett, emrt utálom az ilyen dögöket.

Szval van köze a höemelkedésemnek ehhez?

És kb. mikor fog elmúlni, mert fáj?


2011. márc. 28. 14:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Idővel elmúlik, uhh ez szörnyű...

A hőemelkedés lehet tőle, de nem jelent komolyat. A csomó ugyanúgy eltűnik majd, de lehet megmarad egy darabig, fő, hogy ne babráld, kapargasd, mert elfertőződhet!

2011. márc. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
akkor jó, köszi:)
2011. márc. 28. 14:44
 3/13 anonim ***** válasza:

honnan tudod, hogy az a pók megcsípett?

nem lehet, hogy árpa van a szemeden?

2011. márc. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ui: 3-6 cm? Nem mm véletlenül? Kizárt, hogy Magyarországon lenne ekkora pók, ha mégis, azt vagy külföldről importálta valaki valami zöldséggel, és akkor jó lenne pontosan tudni, milyen pók milyen méreggel, vagy valaki díszállatként tartja, akkor meg pláne.
2011. márc. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem a szememen, hanem a szemhéjamon van a csípés. Volt már árpám, amit ki is szedtek. Szval nem hiszem h ez lehet a háttérben. Hát nem tudom egy rendes pókméret volt. A 3-6mm elég pici, mint amikor a sarokban van egy fekete olyan középméret, csak ez barnás, vajszinű volt.
2011. márc. 28. 14:59
 6/13 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Nem ilyen volt mint ezek? Ezek farkaspókok.

2011. márc. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
igen a méretet kicsit elirtam...:D :| olyan 3cm-es lehetett. Egy kis csomot érzek még mindig a szemhéjamban.! Nem hasonlitanak a képen láthatókra. Mondom egy egyszerű pók volt ami "minden" sarokban van csak barna...:o Vagy nem tudom, mondom nagyon megijjedtem és egyből kivitettem!!
2011. márc. 29. 14:40
 8/13 anonim ***** válasza:
De már csak azt nem értem hogy hogy került a szemedre az a rusnya dög!
2011. márc. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

hát éjszaka amikor aludtam.:| másnap reggel vettem észre, este még nem volt semmi...:/ De már az egész szobát átporszivóztam, áá.:| Amúgy van egy pup a helyén picit piros de annyira nem vészes, inkább olyan rozsaszines a helye. De a pup tényleg "nagy", nem tudom...:/ Ez normális, ilyenkor ugye? Csak mert kicsit parázok. Most minden elalvás előtt körülnézek, bár eddig is körülnézek...

Tudoom, h hülyeséget kérdezek, de tényleg nincs olyan h belepetézik a börömbe ugye? Nem fognak pókok kijönni belölem?:D :o

2011. márc. 29. 20:10
 10/13 A kérdező kommentje:
egyébként ma láttam h ott egy kicsit ki van száradva a bőr, mármint ilyen kis bör mint az orron, de tényleg nem nagyon ott "foszlik"...
2011. márc. 29. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!