Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsések nektek...

Kontaktlencsések nektek milyen fajta lencsétek? És mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2010. aug. 5. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Acuvue Oasys 5300 ft 3hónapra
2010. aug. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Baush Lomb Pure Vision 1 hónapig folyamatosan viselhető fél évi adag 22 000 ft.
2010. aug. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


(Éjjel-nappal viselhető.)

2010. aug. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Medivue 10e ft 3 hónapra
2010. aug. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Bausch&Lomb Soflens 6 pár, 6 hónapra 14.900 Ft.
2010. aug. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Shirkan válasza:

Lágy, havi, éjjel-nappal viselhető.

16000 a három havi adag.

2010. aug. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22 éve hordok kontaktlencsét. Ma a piacon (magyar) kapható legeslegjobb lencse az az izraeli gyártású Johnson and Johnson lencsék. Az Aquvue Advance 2 (ha kicsi a szemgolyód) a legjobb választás. A hat darabos doboz ára valami 14-16.000. Ha nagy a szemgolyód bázisgörbülete (8.8 oder nagyobb) akkor megéri a Surevue-re vadászni. Én ezt használom már tíz éve. Nincs vele baj. Csereintervallumot szigorúan betartani, és felhelyezés előtt MOSÓfolyadékkal (nem multi!!) mosni. Én erre a célra fiziológiás sóoldatot használok. (A multipurpose folyadékok nagy mennyiségű fehérjeoldót tartalmaznak. Nekem senki ne magyarázza azt, hogy jó a szememnek, ha ilyen löttyöt nyomok bele, mert nem az.)
2010. aug. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az utolsó válaszolótól( 8:03) szeretném kérdezni, hogy pontosan milyen kontaktlencse folyadékot használsz?

Azt hiszem ugyanazt a fajta lencsét használjuk.

Én most készülök kipróbálni a rossmmannban kapható folyadékot. Mi róla a véleményed?

Eddig ezeket a 4ezer forintosakat használtam, de szeretnék olcsóbbat...

2010. aug. 13. 13:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!