Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Melyik fajta kontaktlencsével...

Melyik fajta kontaktlencsével lehet a legkevesebbel megúszni? Mármint pénzileg.

Figyelt kérdés
Napi, havi, heti, 3 hónapi... melyik jön ki a legolcsóbban egy évre számítva?
2010. ápr. 27. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:

2hetes, Acuvue. Ez az a fajta ami jó és nem is drága.

Mert mondjuk én is vettem már nagyon olcsó lencsét, de azt 1 napig sem viselte el a szemem olyan rossz anyaga volt.

2010. ápr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Nekem félkemény van, 1 évig viselhető. Kb. 20-25 ezer Ft, plusz havonta 2-3ezer a folyadék hozzá.

Amúgy én állandóan túlhordom, akár 1 évvel is, de erre nem akarlak bíztatni, csak annyit, hogy a lágyat tényleg nem szabad túlhordani, az néhány nap után is nagyon káros lehet, ilyen szempontból a félkemény, kemény sokkal biztonságosabb. Egyszer agyon akart szidni a doktornőm, mert túlhordtam vagy 1 évvel, aztán megnézett, elámult hogy milyen szép a szemem, és azt mondta, hát igen, ezt lággyal nem lehet megcsinálni.

2010. ápr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!