Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogyan lehetne a látásomon...

Hogyan lehetne a látásomon javítani?

Figyelt kérdés
van-e valami módszer, ami javíthat a látásomon? a közeli dolgokat nagyon jól látom, de a távolibb dolgokat már csak homályosan, és ez órákon is hátráltat :S szemüveg kizárva mert nem állna jól meg rontja is a szemem
2011. jan. 9. 14:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

10:59 ne terjesszetek már hü.lyeségeket, plz.

Én általános sikola negyedik osztálya óta vagyok szemüveges, 1.75-ös mindkét szemem. Tehát 10 éves korom körül kaptam és most 25 vagyok, és nem romlott a látásom SEMMIT!

Most tavasszal megyek műttetni, mert az orvos azt mondta, nagyon stabil a szemem állapota, és nem lesz baj.


Ha igaz is, hogy a szemüveg ronthat a szemen, erősen egyénfüggő lehet, mert nekem 15 év alatt egy fikarcnyit nem változott (nem is javult, az igaz, pedig azt jósolták).


Kérdező: nem kötelező szemüveget hordani, hordhatsz kontaktot is, ha ilyen hiúsági kérdést is csinálsz a dologból, akkor azt szeretni fogod! Nem látszik, és kényelmes nagyon, én is próbáltam, de túl drága volt nekem, így maradtam a szemcsinél.


25/N

2011. jan. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!