Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogyan lehetne a látásomon...

Hogyan lehetne a látásomon javítani?

Figyelt kérdés
van-e valami módszer, ami javíthat a látásomon? a közeli dolgokat nagyon jól látom, de a távolibb dolgokat már csak homályosan, és ez órákon is hátráltat :S szemüveg kizárva mert nem állna jól meg rontja is a szemem
2011. jan. 9. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
Az rontja tovább a szemed ha erőlteted gyökér.
2011. jan. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A szemüveg nem rontja szemet, de ha nem akarsz, szemészhez akkor is el kellene menned, hogy megállapítsa, mennyit romlott, vagy romlott-e a szemed egyáltalán. Utána kérsz kontaktlencsét.
2011. jan. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
65%
te vagy gyökér kedves válaszoló! herótom van a magadfajta emberektől... feltett egy kérdést basszus és legyökérezzed... miféle ember az ilyen. az ilyenektől távol tartom magam ha lehet...
2011. jan. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem állana jól...Úristen-.-"Nem ez a lényeg.Én 4 éves koromban kaptam szemüveget(most 13 vagyok)És azóta még mindig hordanom kell.Sokak szerint jobban nézek ki ha nincs rajtam de sajna ez van...Hány éves vagy?Eseteleg ha már elmúltál 14 (amit nem hiszek."rontja a szemüveg a szemem")Akkor lehet kontaklencséd is.
2011. jan. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
úgy olvastam hogy a szemüveg lustítja a szemet és kevesebb esély lesz a szem javítására és ezért nem szeretnék szemüveget viselni. valami módszer vagy valami nemtudom mi érdekelne, ami segít azon, hogy a távoli dolgokat ne lássam homályosan. és kedves válaszoló ***** ***** ^^ feltettem egy kérdést te meg gyökerezel engem...******* -.-
2011. jan. 9. 14:52
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
Hát vazze. Nem akarsz szemüveget, mert nem áll jól. Hát te sem az eszeddel fogod gyarapítani a GDP-t.
2011. jan. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2011. jan. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
szemüveget azért nem akarok mert nincs olyan keret ami tetszene és nem is tudnám elviselni hogy a fejemen van =) am köszi ezt a linket majd elolvasom :D
2011. jan. 9. 15:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg anyukád ő biztos tudja mi a teendő;)
2011. jan. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A szemüveg rontja tovább a szemet, nem az erőltetés...

Aki elkezdi hordani a szemüveget, az elindul egy lejtőn lefele, amin addig nem is tudsz feljebb menni, amíg hordod a szemüt.

2011. jan. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!