Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mivel lehet javítani a látást?

Somogyilaszlo kérdése:

Mivel lehet javítani a látást?

Figyelt kérdés
Nem szemüvegre kontak lencsére vagy ilyesmire gondolok hanem természetes úton vagy antibiotikummal történő látáserősítésre..Előre is kösz a válaszokat :)
2011. júl. 4. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
A Lutein, Zeaxantin,illetve a bogyós gyümölcsök flavonid tartalma javítja a látást élünkön a fekete áfonyával.
2011. júl. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne :) meg pl ilyen szemtornák érnek-e vmit.

Vagy ha nincs akkor lézeres látásjavítás de az drága.

Egyébként a kontaktlencse is nagyon jó, iszonyú rossz volt a szemem értsd, másfél métertől semmit nem láttam csak foltokat, mióta lencsét hordok (2 éve), azóta jó pár méterről is el tudom olvasni pl buszon az utcaneveket :)

2011. júl. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Én az áfonya mellett a barackról is hallottam,hogy javítja a szemet :)A szemtornáról azt írják hogy tényleg jó és hatásos.A lézeres szemműtétről meg azt mondják hogy szemenként csinálják meg , tehát szemenként kell fizetni XD Nálam még nem súlyos a helyzet csak annyi hogy egy 10 méterre lévő táblára nem mindig látom hogy mennyi van ráírva ezért nekem sztem még nem kell műtét se szemüveg se kontak lencse ,de majd kiderül :)
2011. júl. 5. 10:20
 4/4 anonim ***** válasza:
áfonya
2011. júl. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!