Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogyan tudnék javítani látásom...

*fanni* kérdése:

Hogyan tudnék javítani látásomon? (szemüveg nélkül)

Figyelt kérdés
Vagy 2 hónapja elhagytam a szemüvegem (igen én szerencsétlen)és nyár végéig nem is kapok ujjat. Szóval mit tegyek hogy ne romoljon tovább a látásom? mit egyek? Azt hallottam hogy a sárgarépa az jó a szemnek.
2011. jún. 22. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi se használ, csak a szemműtét. Mi az, hogy csak nyár végén kapsz?
2011. jún. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bodó01 válasza:
19%
addig is nyisd ki a szemed...
2011. jún. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A szemtorna lehet, hogy hatásos lenne.

Egy próbát szerintem megér. :)


Itt találsz gyakorlatokat:

[link]

2011. jún. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A sárgarépa biztos hatásos, mert szemüveges nyulat még nem láttunk. :)


Viccet félre téve, milyen erősségű a szemüveged? Bár nem hiszem, hogy bármi módszer hatásos lenne. Mondjuk nem is értem, hogy lehet azt elhagyni. nem lehetne előrébb hozni az új szemüveg vásárlást?

2011. jún. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én kérdeztem a dokit, semmitől nem javul meg.

Pusztán attól, hogy nem hordod a szemüveged, romlani nem fog a szemed, csak éppen nem látsz jól.

A répától bajod nem lesz, de látványos eredményt sem fogsz elérni vele.

Miért nem kapsz új szemüveget? Egy barom, aki ezt kitalálta. Nem látsz jól, bizonytalan lesz a járásod, nem látod jól az autókat, nem tudod jól felmérni a távolságokat, azt akarják, baleset érjen? Csak gratulálni tudok az ötlethez.

2011. jún. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az áfonyát szokták javasolni a szem erősítésére.
2011. jún. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

11:52 vagyok


Tökéletesen igaza van az utolsó válaszolónak. Bár azt ne hagyd figyelmen kívül, hogy spec az én szemüvegem alsó hangon is üti az 50 ezer forintot. Gondolom vannak háztartások, ahová ez nincs bekalkulálva. Hát igen, lövésem sincs, hogyha úgy állnék anyagilag ilyen esetben mit tudnék csinálni.

2011. jún. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 janiskaa2 válasza:
0%
Egyél emberi sz@rt, segít nekem is segített 10évig 4,5es bal ill jobb lencsés szemüveget hordtam egyszer megedtem a saját sz@rom és megjavult, próbáld ki
2011. júl. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!