Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Most hoztam el az új cilindere...

Most hoztam el az új cilinderes szemüvegem. Kissé ferdén látok vele.10 fok nagyon jelentős különbséget hoz?

Figyelt kérdés

-2.00 cilinderes van mindkét szemem. Egy korábbi mérésnél 180 fok volt az egyik szem, most 170 lett rárakva, viszont ferdére húzza a dolgokat kicsit. Nem durván, de azért kicsit érdekesek a vonalak. Ezt megszokja a szem? Vagy kezdjek ideges lenni, hogy nem lett jó?

Mérésnél a 170 fokba kényelmesnek éreztem, most viszont ahogy ferdit... Van köze hozzá, vagy most inkább a nagyobb cilinder miatt lehet ez?



2019. nov. 16. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
a többség pár hét alatt megszokja.
2019. nov. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom. Ma hordtam a szemüveget, de délután már nagyon meg volt miatta erőltetve a szemem, nem bírtam tovább hordani. Mintha kiszipolyozták volna a bal szemgolyóm.
2019. nov. 16. 23:37
 3/5 anonim ***** válasza:
A cilinderes szemüveghez sok idő kell mire megszokod, csak hord türelmesen (akár 2 hét is lehet). Ha addig sem jó, akkor vidd vissza, akár el is ronthattak valamit.
2019. nov. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha nem tudom viselni később sem és vissza viszem, szoktak lecsiszolni belőle vagy ez esetben mit lehet csinálni?
2019. nov. 18. 19:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Az előző szemüvegen rossznak érezted a cilindert? Megnézték mérés után, hogy tényleg 170 fokos állásnál látsz a legjobban a lencsével?
2019. nov. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!