Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ez baj? (Több lent)

Ez baj? (Több lent)

Figyelt kérdés

Van 3 sebem ami már "meggyógyult". Varrat szedés után vérzett is, de ott már nem fertőtlenítettek. Most egy héttel utána elkezdett fájni az egyik sebem. Gennyes és nagyon "feszül"

Ez normális? (Sosem volt varrt sebem..)

Trollokat lepontozom :)


2018. dec. 28. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, varratszedés után nem lenne szabad gennyesnek, feszülősnek lennie. Menj el ügyeletre, ne várj az ünnep utánig!
2018. dec. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó jel, ha begennyesedett a sebed az egyik varratnál. Menj ügyeletre, és kitisztítják /kinyomják/, lefertőtlenítik. Nekem is volt ilyen.
2018. dec. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy érzem hogy ez fájdalmas küldetés lesz...
2018. dec. 28. 20:20
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy lesz.

Tisztítás lesz csak ami nem fáj.

2018. dec. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!