Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Miért van ez az izmaimban?

Miért van ez az izmaimban?

Figyelt kérdés
Pár izomcsoport a testemen képtelen ellazulni, kellemetlen, és olyan kényszert érzek benne, hogy meg kell feszítenem, és ha megfeszítem, akkor még mindig azt érzem hogy tovább kéne feszítenem pedig nem bírom. Nem tudtam másképp jobban megfogalmazni. Ha ütögetem vagy megmasszírozom egy kis fastumgel-lel akkor egy ideig jó, de utána kezdődik előlről. A tricepszem ilyen, a vádlim, és a combom. Májustól szeptemberig jártam konditerembe, tömegnövelő edzéstervet folytattam. Most hogy iskola van, így csak havonta egyszer-kétszer tudok. Amíg csináltam, addig nem voltak ilyen panaszaim. Étrendkiegészítőt csak nagyon ritkán használtam, maximum ötször.
2014. dec. 29. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Izomleépülés lehet az oka. Nekem koleszterin gyógyszer okoz ilyen tünetet. Talán kellene tovább sportolnod valamilyen szinten esetleg otthon.
2015. febr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
rendszeresen sportolok, és kondizok.. nem tudom elképzelni miért van ez..
2015. febr. 17. 17:07

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!