Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 3 Héttel ezelött focizás...

3 Héttel ezelött focizás közben kificamodott a bal kezemen a gyűrűsujj tegnap le vették az alusínt kérte az orvos hogy hajlítsam be de nem tudtam és azóta sem tudom teljesen el múlik vagy menjek vissza az orvoshoz?

Figyelt kérdés
Az ujjam alsó része meg van duzzadva és ott ahol ki ugrott fáj is amikor be akarom hajlítani valaki tapasztalt már ilyet?
2013. nov. 16. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Elmúlik, de elég sok idő. Az izületi sérülések nehezen gyógyulnak.


"menjek vissza az orvoshoz?"


Minek? Ha lenne valami értelme azt mondanám menj, de most őszintén minek? Nekem a múlthónapban eltört a lábam bokában, nekem is azt mondták menjek orvoshoz. Ennek akkor lenne valami értelme, ha bemegyek reggel nyolckor törött lábbal és úgy összefércelik, hogy kilenckor már a saját lábamon jövök ki-

Ezzel szemben tudod mit csinál az orvos? Rárak egy gipszet és azt mondja várj hat hetet majd összeforr.

Hát nemtom más hogy van vele, de egy gipszet meg egyedül is rá tudok rakni és hat hetet is teljesen egyedül is tudok várni. Szóval nem értem orvoshoz menni mi értelme.

2013. nov. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyen sérülések után előfordul, hogy letapad az ín. Ha ez történt, magától nem fog rendbe jönni, lehet, hogy műteni kell. Menj vissza.
2013. nov. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!