Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Elrepedt a kezem, de azz...

Elrepedt a kezem, de azz orvos nem adott semmit ra?

Figyelt kérdés
Elrepedt a kezem a Tricepszemnel, es azz orvos nem adott csak egy szatyrot amibe tegyem, es naggyon de naggyon faj....nem tudom mit tegyek, tudtok valami kenosot??? vagy valami noveenyt amit ra tehetek h ne fajjon??
2013. nov. 7. 18:22
 1/2 anonim válasza:
Szia:) Én ma voltam orvosnál mivel nekem a nagylábujjam repedt el, és én sem kaptam semmit rá, pedig nekem annyira fáj, hogy nem tudok ráállni. Kiírt a suliból egy hétre, nem szabad megerőltetnem, vegyél be fájdalomcsillapítót, és ha duzzadt (gondolom az) akkor borogasd vizes ronggyal, jégakkuval vagy akár mirelit kajával..:)
2013. nov. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kosszi..nem en, ezz a baratnom, de ő egyfotaban meg erlteti, mert bolond...kis dilim...es nem tudom meg magyarazni neki, h ne csinalja!!!!
2013. nov. 8. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!