Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyon félek az elmozdulástól!...

Melilem kérdése:

Nagyon félek az elmozdulástól! Féljek?

Figyelt kérdés
Eltörtem a lábamat 2013.08.13.-án. Azóta járógipszem van. A törés spirális. Attól félek, hogy elmozdult, mert ma, meg múlt hét kedden belerúgtak. Igaz már akkor 4 hete gipszben voltam!Ugye nem mozdult el!! :( nagyon félek!!! Akinek volt már spirális sípcsonttörése az írjon keddig. Fontos lenne!

2013. szept. 20. 21:19
 1/7 A kérdező kommentje:
Légyszi írjatok! Fontos lenneNagyon félekkkk!!!.
2013. szept. 20. 21:23
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nincs semmi baj. Egészséges embernél a csont 4 hét alatt még a rosszabb vérellátású középső részen is rögzül annyira, hogy ha a gipszet ér egy - nem atomvillanás erejű - ütés, akkor nem mozdul el. Miért, mekkorát rúgtak bele? Eltört a gipsz is? Volt-e fájdalmad?
2013. szept. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mekkorát rúgtak a lábadba? Éreztél valamit? Fájdalmat, reccsenést? Én sem hiszem, hogy elmozdult de ha nagyon aggódsz inkább menj el az orvosodhoz. Ő majd megnyugtat.
2013. szept. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát, a törés befelé van, de a lábamat kifelé rúgták.Nem nagyot. az első rúgásnál roppant a másodiknál nem hallottam, de azóta picit fáj. Kedden veszik majd le. Köszönöm az eddigi válaszokat, és továbbiakat is várom! :)
2013. szept. 20. 21:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Levételkor úgyis megröngenzik, akkor kiderül h van e vmi. Amúgy majd írd meg h mi volt
2013. szept. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jó vagyok
2013. szept. 24. 12:40
 7/7 anonim ***** válasza:
szupi
2013. dec. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!