Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak h ne féljek az...

Mit csináljak h ne féljek az MRI-től?

Figyelt kérdés

évek óta fáj a fejem és tavaly mentem először neurológiára ezzel. voltam ct-t de azt is alig bírtam ki:/ októberben kaptam az MRI időpontot, holnap lesz. utána néztem youtubeon de nagyon megijedtem. egyáltalán nem bîrok zárt térben lenni:s kis koromban beleestem egy medencébe és sokáig a víz alatt voltam. szerintem ezért nem birom a bezártságot:/ de mit csináljak akk? ha elúszik ez az időpont ki tudja mikor kapok újat.. nagyon félek tőle:/

19/L



2013. júl. 29. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hát de mi baj történne? Nincs benne víz, nem tudsz megfulladni:D

Nincs benne smemi veszélyes.

2013. júl. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
tudom h nincs. de akkor is félek
2013. júl. 29. 22:17
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia!:) az én történetem sokkal rosszabb,mint amiket te leírtál..:S de a lényeg,h lazulj el,előtte igyál nyugtató teát:) am is a kezedbe adnak majd egy gombot,ami ha baj van 3x megnyomod és már mennek is hozzád,de nem ajánlom,mert akkor vége szakad a vizsgálatnak!(= Nekem a fejemre tettek egy fülhallgatót is amiben zene ment,segített az is az ellazulásban!(= a lényeg,h gondolj valami szépre,nyaralás,barátok,közös élmények:) Hangosabb és hosszabb a vizsgálat,mint a CT,de egyáltalán nem vészes!:) Kitartást!:)
2013. júl. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én behunytam a szememet és számoltam a pumpa hangját. 300nál kihúztak, kaptam kontrasztanyagot vénába, majd vissza, s újra 300 puffanás.

Fontos, ha szeretnéd, bemehet veled valaki, aki biztonságérzetet ad, velem végig bent volt a párom, fogta a térdemet, éreztette, hogy ott van.

Nem kellemes, én pánikbeteg vagyok, nagyon féltem tőle, de tán 10perc volt az egész.

Fel a fejjel, s írd meg a leletet!

2013. júl. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja, és adnak a kezedbe pánikgombot, ha végképp nem bírnád.
2013. júl. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
próbálok nyugodt lenni. köszönöm :)
2013. júl. 29. 22:34
 7/12 A kérdező kommentje:

túléltem bár nem volt kellemes:s

ami fura van a leleten az az h hátul bal oldalon van egy 4mm-es góc és valami nyálkahártya meg van nagyobbodva

2013. júl. 30. 17:50
 8/12 anonim ***** válasza:
íugyehogy kibirtad ? Összevissza írogatsz itt mért irsz oktobert mikor 1 nap múlva let aktuális ? Amugy nemkell kényeskedni mert azt az orvos nemveszi jó néven eltolodik a vizsgálat ami meg a gocod illeti majd megtudod atól aki az Mr re küldöt orvos vagy más kérdésbe írd ki mert az már más tészta.
2013. júl. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

nem írtam össze vissza, azt írtam h az időpontot októberben kérte meg nekem az orvos, és sajnos ennyi időbe telt mire meg tudták csinálni a vizsgálatot.

azért írtam ide az eredményt mert írta egy válaszoló h kíváncsi rá :) nem azért h bárki is megmagyarázza nekem. az az orvos dolga, akihez nem sokára megyek.

és nem kényeskedek. nem tehetek arról h gyerekkori traumám van és nem bírom a bezártságot.

ha az volt a cél h rosszul érezzem magam nem sikerült. már megtanultam nem foglalkozni a bunkó emberekkel :)

2013. júl. 31. 22:46
 10/12 anonim ***** válasza:
októbertöl ilyen sokára kaptál idöpontot ? Na ez nagyon nagy szivatás. Velem ilyent sose csináltak max 3 hét a várakozási idö pedig nem privát voltam.
2013. aug. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!