Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Április 4-én külboka törésem...

Április 4-én külboka törésem volt,6 hét fekvőgipszet kaptam,gipszlevétel után három hétig fokozatos terhelés.Normális az hogy azóta eltelt egy hónap és még mindig fáj és csak mankóval tudok járni?

Figyelt kérdés

jún. 11. 21:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen.
jún. 12. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem is bokatörésem volt (külboka, belboka Wolkmann háromszög tört 8 csavar sin meg pár apróbb dolgot raktak be.), 1 hete, még egy hét van a varratszedésig.

A műtét után amikor kiment az érzéstelenítés nagyon fájt.

Aztán vagy 2 napig szinte nem fájt, de kb. az 5. 6. napon ha nyugalomban van nem fáj pl. felpolcolt lábbal fekszem, de pl. mankóval kimegyek enni valamit, akkor a lábam helyzetének változásakor elég jól elkezd fázni, majd kb. egy negyedóra múlva nem fáj. Ha visszafekszem ismét fáj, és 15 per nyugalom után megint nem fáj.

Mintha azt érezném hogy zsibbadna, "hangyák nem szaladgálnak" lábujjak mozognak érzem ha hozzáérek, elég fura dolog.

Ez normális lehet? Azt már meg sem kérdem meddig fog fájni.


Köszi.

júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!