Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2,5éves kisfiam április 26án...

2,5éves kisfiam április 26án csalánkiütéses lett 28án kórházba kerültünk mert bedagadt..vérvétel alapján vírus miatt. Kaptunk lordestint kiengedtek 4 napra rá elmúlt minden kiütés. És most újra kiütéses.tapasztalata valakinek?

Figyelt kérdés

máj. 25. 00:13
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Doktornőnk azt javasolta gondoljam át mivel érintkezett mit evett. Mosószer öblitő ugyanaz,újat nem evett..délelött 11kor vettem észre hónaljba egy két pöttyöt ez délutánra szinte el is tűnt majd este lefürdettem sima vízbe nem forróba és utána teli lett a teste mindenhol csalánkiütéssel.
máj. 25. 00:17
 2/16 anonim ***** válasza:
Mononucleosis infectiosa
máj. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mikor kórházba voltunk aprilis 28án fül orr gégész megnézte nem talált nála semmit kicsit nagyobb a mandula de nincs begyulladva.
máj. 25. 00:28
 4/16 anonim ***** válasza:
Vérképe milyen lett?
máj. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Klóros víz esetleg?
máj. 25. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Vérkép annyit mutatott hogy vírus van a szervezetébe,illetve vashiányos de arra szedjük a maltofert.vizelete negatív lett.. enis gondoltam a vízre de nem is látom h fehérebb lenne . Illetve akkor gondolom el kéne lassan tünnie ha már jóideje nem érintkezett meg nem is ivott belőle de ezek a csalankiütések egyre több..meg nem csípte semmi .. a dokink mondta az agyipoloskat de új az ágya meg a matraca is.
máj. 25. 06:36
 7/16 anonim ***** válasza:
Úgy értettem a klóros vizet, hogy ha fürcsizik. Írtad, hogy sima vízben fürcsizett es kijött rajta. Simán lehet valami vírus egyébként és annak hatására barmi miatt kijöhet a csalánkiütés. Okozhatnak átmeneti allergiát sajnos...
máj. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hetes vagyok. Még az lemaradt, hogy milyen vírus van a szervezetében?
máj. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Általában söt mindig felsőléguti.. piros a torka legalabbis multkor kafhazba kerultunk ennyit talaltak nála. Most tegnap haziorvosunk megnezte a torkát nem mondotf semmit. Csak furcsa hogy egy hónapon belül másodszor jön elő ,elötte meg sose volt .
máj. 25. 08:32
 10/16 anonim ***** válasza:
Én nézetnék újra egy vérképet. De étel vagy mosószer is lehet esetleg.
máj. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!