Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2,5éves kisfiam április 26án...

2,5éves kisfiam április 26án csalánkiütéses lett 28án kórházba kerültünk mert bedagadt..vérvétel alapján vírus miatt. Kaptunk lordestint kiengedtek 4 napra rá elmúlt minden kiütés. És most újra kiütéses.tapasztalata valakinek?

Figyelt kérdés

máj. 25. 00:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ez akár még Kawasaki syndroma is lehet.
máj. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

#11 nem kell rögtön már be beszélni betegséget.

Lehet a mandulája.

Vagy bármi étel, pollen.

máj. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Elértem az orvost aki kezelte mikor bent voltunk azt mondta nagy valószínűséggel vírusfertőzés miatt jött ki megint 5-10napig jelentkezhetnek a kiütések. :/ illetve mondta hogy a melegtöl jobban kijön . Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!
máj. 25. 15:58
 14/16 A kérdező kommentje:
Megnéztem ezt a kawasaky syndrómát még nem is hallottam róla.de a tünetei között hámló kiütések láz stb tünetek vannak... nekünk láz ,illetve hámlás sincs..
máj. 25. 16:01
 15/16 anonim ***** válasza:
Szia,mi lett a gyerekkel? Elmúlt a kiütése?
szept. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Azóta koderült hogy a gócpontunk a mandula ami miatt újra és újra magas crp volt a verben. Gyulladásos érték majdnem 300.. így júl.19én az orrmandulát teljesen a garatmandulat lézerrel felezték. Azóta is a garatmandula 2x begyulladt de nem vehetik ki mert még pici hozza.
szept. 9. 22:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!