Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha letelt a kijárási korlátozá...

Ha letelt a kijárási korlátozás (Április 11) utána mi lesz?

Figyelt kérdés

2020. márc. 31. 19:50
 1/7 szamo77db ***** válasza:
100%
Ezt szeretném én is tudni!
2020. márc. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Meghosszabitjak.
2020. márc. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Meghosszabitjak, vagy teljes kijarasi tilalom. Remelem
2020. márc. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

3-as, de ostoba vagy.

Ezen már csak egyet lehet húzni és a legértelmesebb kivételt lehet lehúzni: hogy ki lehessen menni a szabadba sportolni, tehát konkrét úticél nélkül.

Vagyis napi 1 millió ember helyett, csak 980000 ezer lesz kint, hűha, de nagy eredmény.

És akkor ott állunk majd letolt gatyával, mert nincs hova tovább szigorítani és kivárjuk az 5 évet, amíg a napi 50 esetszámmal elérünk végre a végére, bravó...

2020. márc. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem az addigi statisztikáktól függ. Én azt látom, hogy egyelőre nem nő a fertőzések száma, így nem indokolt a szigorítás, de addig még bármi történhet. Ha nagyon meredeken meglódul, szerintem fognak még szigorítani. Szerintem van még itt mozgástér, egyelőre majdnem inkább látszatintézkedések. Nagyrészt saját felelősségünk egyelőre, hogy hova megyünk.
2020. márc. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Meg lesz hosszabbítva. Igen nem nő az esetek száma, mivel mindig ugyan annyit vagy kevesebbet tesztelünk. Ha folyamatosan csak egy x számú tesztet csinálsz, az egy idő után nem fogja a valóságot mutatni. Azt meg nem is említem, hogy a teszteltek száma a valódi számtól MESSZE eltér, mivel csak akkor tesztelnek ha súlyos tüneteket mutatsz vagy normál tüneteket mutatsz és egy pozitív beteggel is érintkeztél.

Ezzel az a legnagyobb baj, hogy valaki jól érzi magát csak köhög és lemegy a boltba, az megfog fertőzni jó pár embert, akik között már lesz olyan aki megy az intenzívre vagy a kórházba súlyos tünetekkel.


Tévhit nyugalomba ringatni magunkat, hogy másfél hét és minden oké. Nem, nem vagyunk kivételek, nem is hoztunk semmilyen kivételes intézkedést, nem is hoztunk nagyon szigorú intézkedést szóval NEM vagyunk kivételek.

Egyetlen pozitív dolog, hogy időben születtek meg az eddigi döntések. Így van esély rá hogy rövidebb ideig tartson és a kórházak is bírják a járványt. De az hogy mi egy csoda ország leszünk ahol másfél hét után vége a kijárási korlátozásnak és minden oké, arra SEMMI esély.

2020. ápr. 1. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egyetértek
2020. ápr. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!