Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 hónapja szültem és április...

4 hónapja szültem és április 22.-e óta 4-szer jött meg. Ez normális?

Figyelt kérdés
Császárral szültem. Először megjött április 22.-en, aztán május 5.-en, majd rá két hétre és ma. Nem erős a vérzés, nincsenek benne nyálkahártya darabok, de marha ramatyul érzem magam. Ma ezer dolgom volt és nem volt itthon tisztasági betét, Mit a szülés óta mindig használok és egy isteni sugallat folytán tettem be egy tampont, mondom biztos ami biztos. Erre mikor hazaértem és kivettem a támpont, véres volt és most már rendesen vérzek és fájnak a lábamban az ízületek is, amik szoktak mikor megjön. Picit görcsölök egyelőre még csak. Ugye eddig két hetente jött meg szülés után most a 20. cikkusnapon vagyok. Nem értem. A doki szerint minden oké, a hormonoknak van hogy egy év is kell szülés/ császár után hogy helyreálljanak. De azért én aggódom. Normális ez ? Voltatok így?
jún. 10. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Menj vissza sürgősen az orvosodhoz.
jún. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát sajnos így fél 20-kor épp nem rendel.
jún. 10. 21:21
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy múltkor mikor csak 3 szor jött meg 2 hetente mindenki itt azt mondta, hogy ez tök normális, a hormonok, meg szültem meg ilyenek. Most meg rohanjak orvoshoz? Érdekes hogy egyszer ezt mondjàtok ugyanarra a dologra egyszer meg azt.
jún. 10. 21:22
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Nem menstruálsz,hanem gyermekágyi vérzésed van. Nekem is kb 7 8 hetig tartott. Hol jobban,hol kevesbé volt.

6 hetesen gondolom volt UH?!

jún. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Bocsi, benéztem a szülés idòpontot, újraolvastam.

Korrigálom annyival,hogy ez tényleg nem feltétlen normalis,de nem is biztosan kóros.

Mindenesetre orvos

jún. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

21-22 naptól teljesen oké a menzesz, szóval ha minden ciklusod kb 21 napos, akkor semmi teendő vele.


Amúgy meg ha az orvos szerint normális, akkor az.

jún. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!