Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Meg vágtam magam, igaz direkt,...

Meg vágtam magam, igaz direkt, de már megbántam!!! Valami krémet tudtok ajánlani, amitől meggyógyul? Kérlek nagyon fontos!!

Figyelt kérdés

jún. 1. 17:32
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
12:07) A te saját beszűkült kis világodon túl is van élet és sors, tájékozatlan van.
jún. 2. 18:02
 12/21 anonim ***** válasza:
63%

A modellkedést hagyd abba (később még visszatérhetsz hozzá, ha jobban leszel, de nem való mindenkinek), étkezz rendesen, mozogj sokat. Pszichológus segíteni fog, de beszéld meg a szüleiddel is a dolgokat. Most már tudod, hogy a legrosszabb, ha kárt teszel magadban.

Fel a fejjel, biztosan rendbe jön majd minden!

jún. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Amit még akartam írni, hogy a Xanax rettenetesen erős, és eléggé hozzá lehet szokni. Ha mindenképpen kell valamit szedni, akkor írjanak fel valami gyengébbet, de azt se szedd sokáig folyamatosan. A legjobb lenne gyógyszer nélkül.
jún. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Te komolyan elhisted, hogy egy 16 éves gyereknek xanaxot írnak, 13-as? A kérdésekre meg nem válaszol, csak kikéri magának.
jún. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nem lepődnék meg sajnos. Hasonló korú ismerősömnek tényleg írtak fel Xanaxot (bár már rég volt).
jún. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Betegtájékoztató: "A Xanax biztonságosságát és hatásosságát 18 éves kor alatti gyermekeknél nem igazolták, ezért alkalmazása 18 éves kor alatt nem javasolt." Nem tudom elképzelni, hogy van olyan orvos, aki ezt megkísérti pszichoterápia helyett.
jún. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
72%
15 nehogy bedőlj neki, nem irnak fel xanaxot kiskorúnak. valami elmebeteg a gyk-t arra használja fel hogy sajnáltassa magát, és ehhez történeteket talál ki. Egy beszűkült világa van amire még büszke is, és dicskszik vele hogy ő milyen vagány, különc hogy ilyeneket csinál. Azt hiszi ettől menő. Kb 12 éves lehet.
jún. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Igazatok lehet, akkor valószínűleg én emlékszem rosszul. Lehet, hogy valamivel idősebb volt az illető, amikor felírták neki.
jún. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
17) Nem írták fel, csak itthon szedi valaki és élveztem egy levelet, (csak már azóta el "dugták" :(( ) És ne magadból indulj ki légyszíves, attól nem "elmebeteg" valaki, hogy vannak problémáji hozzá tenném, mindenkinek vannak nehézségei csak valaki magában tartja valaki még nem annyi a különbség. De azért köszi ezt a mérhetetlen előítéletet!
jún. 5. 12:09
 20/21 A kérdező kommentje:
Elvettem*
jún. 5. 12:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!