Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érdemes még élnem ha megbántam...

Érdemes még élnem ha megbántam hogy nem tettem meg?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron öngyilkos akartam lenni és el is terveztem hogy hogy de egyszerűen nem mertem megtenni.Azóta megbántam,hogy nem tudtam megtenni.
2023. máj. 31. 20:24
 1/4 anonim válasza:
88%

Drága Kérdező!

Minden ember egy megismételhetetlen csoda a maga mivoltában, de sokan a körülményeik (család, barátok, anyagiak) vagy egészségügyi problémák miatt depressziósak lesznek. Ezzel a betegséggel nehéz egyedül megküzdeni és a kezeletlen depresszió akár súlyosbodhat is hosszú távon.


Az a kilátástalanság, amit most érzel, elmulasztható segítséggel. Nem könyvben olvastam ezeket, hanem én is átéltem és a szakadék széléről felálltam, megszabadultam az öngyilkos gondolatoktól.


Kérlek, adj magadnak egy esélyt és vedd fel a kapcsolatot egy szakemberrel. Ma már ingyen is lehet segítséget kapni.


Sok szerettel kívánom neked, hogy mihamarabb jobban legyél!

2023. máj. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az a gond hogy elég fiatal vagyok és a szüleimmel lakom ők nem hajlandóak pszichológushoz vinni mert nem veszik komolyan ezt az egészet.Az a gond hogy már minimum 3 éve ezzel küzdök és tényleg nem megy már egyedül az egész.


Sajnálom hogy te is átélted örülök hogy fel sikerült állnod.


Köszönöm

2023. máj. 31. 21:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha iskolába jársz keresd meg a védőnőt. Ha neki beszélsz erről , köteles értesíteni a szülőket. Ha a szülők nem cselekednek , megy a család segítő és már komolyabban veszik a dolgot.
2023. máj. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kicsit vagdosd magad össze, egyből elvisznek. De csak óvatosan, kár lenne meghalni. És olyat se csinálj, ami maradandó fogyatékot okoz, mert az szívás neked is meg a szüleidenek is. Az élet szép. Ha neked nem szép, kapsz gyógyszert és szép lesz. :)
márc. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!