Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Meg vágtam magam, igaz direkt,...

Meg vágtam magam, igaz direkt, de már megbántam!!! Valami krémet tudtok ajánlani, amitől meggyógyul? Kérlek nagyon fontos!!

Figyelt kérdés

jún. 1. 17:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire mély a seb, és hol, mikor, miért, hány éves vagy ésatöbbi.

Ha friss, fertőtlenítsd (minimum folyóvízzel mosd le). Ha nagyon vérzik, hívj mentőt!

Ha már heges vagy nem vérzik, akkor sétálj be a legközelebbi gyógyszertárba, és kérdezd meg a gyógyszertárost. Nem véletlenül állnak szakemberek a pult mögött.

Az, hogy valami nyoma marad-e vagy sem, ember és helyzetfüggő.

jún. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%
Csodák nincsenek. Vehetsz Curiosa sebkezelő gélt, de úgyis csak hétfőn tudsz, hacsak nem laksz valami ügyeletes patika mellett. Jövő héten menj be az iskolapszichológushoz.
jún. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
A sebre jó a Neogranormon, hegekre meg Contractubex gél.
jún. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
17:43) hát nem tudom, hogy mennyire mély, mert egyből ömlött belőle a vér, de hirtelen így szét nyílt ott a bőr kb fél cm szélesség-ben. Már le fertőtlenítettem, nagyon csípett. Csak az a gond, hogy modell vagyok és nem gondoltam át, és a térdem fölött van ott meg látszik szóval, ezért kérdeztem melyik krémet ajáljátok. Most eléggé mély ponton vagyok és rám jönnek folyton síró görcsök és igaz nincs fel írva de xanax-ot szedek rá, kicsit jobb tőle a közérzetem de nem sokat segít.. Egyébként, 16L
jún. 1. 19:57
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, ez egy állatorvosi ló! Konkrétan mindent csinálsz, amivel ártasz magadnak! A szüleid támogatják, hogy modellként dolgozz ahelyett, hogy tinédzser lennél? Az orvos felír 16 évesen Xanaxot? Kárt teszel magadban, érzelmileg szenvedsz? Kislány, hagyd abba a modellkedést, minek az neked, te még erre baromian nem vagy érett, és szólj a szüleidnek, hogy pszichológushoz akarsz menni. Ingyenes is van a Pedagógiai szakszolgálatnál. Tuti, hogy a szüleid házasságával sincs minden rendben. Hétfőn iskolapszichológus.
jún. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
20:18) Igen, támogatnak, és ki vannak bukva, hogy ez most "sosem fog eltűnni, a bőr emlékszik, hogy akarod ezt így csinálni" igazuk van, de mondom, már megbántam..A pszichológus-ról még annyit, hogy már 2-hét múlva fel kell mennem egy 5-napos kivizsgálásra, más okból de ha kell akkor kell.
jún. 1. 21:45
 7/21 anonim ***** válasza:
49%
Étkezési zavar?
jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igen..
jún. 1. 21:59
 9/21 anonim ***** válasza:
65%

Konkrétan veszélyeztetett helyzetben vagy. Nulladik lépésként abba kéne hagynod a modellkedést, hogy helyreálljon a testi és lelki egészséged, magyarán: ne szenvedj. Ez nem gyereknek való! A pénzt mire költöd?

Az iskolai kötelezettségeidnek eleget tudsz tenni? Egyáltalán bejársz órákra?

jún. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%
Kamu
jún. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!