Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mitől fájhat a lábfejemen az...

Mitől fájhat a lábfejemen az ugrócsontom?

Figyelt kérdés

Gyaloglás közben kezdett el fájni és csak egyre jobban fájt, annyira, hogy már gyaloglás nélkül is fáj egy napja és nem értem, miért.


Csak az egyik lábamon és tavalyi a cipőm, eddig semmi baj nem volt vele, most miért lett?


Mi lehet az oka, hogy fáj egy ponton és mit lehet vele csinálni, hogy ne fájjon? Fájdalomcsillapító szedésén kívül...



2020. nov. 13. 22:55
 1/2 A kérdező kommentje:

Ez már akkor most ezek szerint öt napos kérdésem, és még mindig fáj, pontosabban elmúlt, de visszajött, pedig még cipőt is váltottam és abban is, és ami a legfurább, hogy feltűnt, hogy futás közben kevésbé fáj, simán sétálva kicsit, akkor fáj igazán, amikor sietek. Nem furcsa?

És mitől lehet?

Nem emlékszem, hogy baleset ért volna vagy ütés, ez a másik legfurcsább nekem...

2020. nov. 18. 08:14
 2/2 A kérdező kommentje:
Frissítés: voltam ortopéd orvosnál, nincs és nem is volt sem méretbeli, sem színbeli elváltozás vagy különbség a másikkal összehasonlítva, a doki azt mondta, hogy bizonyára valami gyulladás, pihentessem, fáslizzam be járás közben és csináltassak talpbetétet, amit még nem tudok, hogy fogok-e, mert azóta már jobb egy kicsit szerencsére... Meglátjuk...
2020. nov. 27. 21:28

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!