Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális, hogy egy 18éves...

Az normális, hogy egy 18éves lánynak szinte mindig van valami baja?

Figyelt kérdés
Annyira elegem van már!!!! Most pl. nem tudtam suliba sem menni, mert egyfolytában előjön a felfázásom és van, h alig bírok menni... Már dokinál voltam, de nem mondott semmit, csak írt fel gyógyszert! Plusz most még a torkom is fáj, meg vagyok fázva, ugyhogy a közérzetem nagyon rossz! Már itthon kínomban sírtam, suliba nem bírtam elmenni!!!! Apum meg haragszik, h nem megyek. De egyszerűen nem bírnék ott ülni ilyen közérzettel!!! Most is annyira fáj mindenem!!! Mit csináljak már??? És hogy értessem meg apával??
2008. nov. 10. 07:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Szia! Hallod... nekem is hasonlóak vannak. De nekem az orvos mikor másodjára voltam Nála, rákszűrést végzett és azt mondta, hogy van valami ciszta a hüvelyemben, fel is nyult, " megmutatta ", hogy ekkora(nemnagy), kérdezte fáj-e mondtam, hogy nem, ő meg azt mondta, h ezzel nincs gond. Akkor lehet ettől is? De ha igen, akkor miért ilyen szemetek ezek a dokik, hogy hagyják addig szenvedni a beteget, amíg komolyabb baja nem lesz???? :( annyira elegem van komolyan. Most meg már kezdek belázasodni is, tuti megfáztam, azért fáj a torkom is. Na mindegy... vagyis nem mindegy, de nem akarok itt hisztizni.. :)
2008. nov. 10. 19:56
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia! Hát én azt hittem hogy ezt a kérdést én írtam! :D Én is 18 vagyok és pont ezen agyaltam hogy normális az hogy 18 évesen annyi mindenen kell átmennem,pedig én csak boldogan szeretném élni az életem...Már azon röhögtem kínomban hogy már többet járok orvoshoz mint egy nagymami :D most nem kezdem el itt felsorolni és sajnáltatni magam,hogy mennyi bajom van, csak azt mondom hogy próbáljunk meg erősek maradni!A mai délelőttöt én is végigsírtam,már nagyon elegem van. Főleg hogy most állok egy hosszabb diéta,életmód változtatás előtt(candida miatt) :\ félek hogy el fogok fonnyadni ha nem ehetek szénhidrátot mert 181 centi magas és 58 kiló vagyok :D nah,kitartás!:) ja és én se mentem ma suliba mert fáj a torkom :O ja amúgy szerintem a sok betegésgnek köze van egymáshoz,tehát gyengítik az immunrendszert,és szerintem a torkunk is azért fáj,mert hamar elkapott vmi vírust.Nekem már másodszorra gyulladt be ősszel,pedig még csak november van :P hm és nemsoká még szájsebészetre is mennem kell, kiszedik a bölcsességfogaimat :( de előtte ma még egy gyökérkezelésem is lesz :D:D szóval! olyan vagyok mint vmi nyanya,tele nyavalyával:D úgyhogy nyugodj meg ! :) Apukáddal pedig nemtudom meg tudod-e értetni,mert az enyém is makacs,és szerinte nincs olyan hogy beteg vagy... nah most már télleg abbahagyom a beszédemet :D Minden jót! :)
2008. nov. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Hű, Én itt nyavalygok, mikor Neked sokkal több gondod van... Jobbulást Neked is! Kitartás! Remélem ezek után a sok rossz után, már történni fog valami jó is velünk! :)

Neked is minden jót! :)

2008. nov. 11. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!