Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális, hogy egy 18éves...

Az normális, hogy egy 18éves lánynak szinte mindig van valami baja?

Figyelt kérdés
Annyira elegem van már!!!! Most pl. nem tudtam suliba sem menni, mert egyfolytában előjön a felfázásom és van, h alig bírok menni... Már dokinál voltam, de nem mondott semmit, csak írt fel gyógyszert! Plusz most még a torkom is fáj, meg vagyok fázva, ugyhogy a közérzetem nagyon rossz! Már itthon kínomban sírtam, suliba nem bírtam elmenni!!!! Apum meg haragszik, h nem megyek. De egyszerűen nem bírnék ott ülni ilyen közérzettel!!! Most is annyira fáj mindenem!!! Mit csináljak már??? És hogy értessem meg apával??
2008. nov. 10. 07:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nem, nem normális semmi esetre se!!! Bár, hogy megnyugodj én 17 éves lány vagyok, és én se a legegészségesebb korszakomat élem éppen. Nekem migrénem van, ami mostanában heti 1-2 alkalommal jön elő, és én se tudok figyelni a feladataimra ilyenkor. Szerintem, ha rosszul vagy pihenj, ne törődj azzal, hogy ki mit mond! Próbáld megerősiteni a szervezeted, esetleg tarts önvizsgálatot, hogy nem a pszihés eredetű a bajod. Nem lehet, hogy szorongsz valamitől??? Eredményes gyógyulást.
2008. nov. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Több dologra kell odafigyelned. Először is kezdj el vitamint szedni, de csak magyart, mert az a mi étkezési szokásainkhoz van kialakítva. Kérdezd meg a gyógyszerészt, mit ajánl. Étkezz változatosabban, több gyümölcs és züldség szerepeljen az ételeidben. Most, hogy bejött a hűvösebb idő, próbálj meg úgy felöltözni, hogy ne legyen kinn a derekad, ne fázz, ne legyen meleged, szóval optimálisan, az időjárásnak megfelelően. Ne üldögélj hideg kövön, viszont ilyenkor már ne nyitott, vagy vékonytalpú cipőt vegyél fel. Ezenkívül kérj a háziorvosodtól beutalót általános vér- és vizeletvizsgálatra. Ezt minden évben ajánlatos megtenni akkor is, amikor nincs semmi bajod. A felfázásokkal nagyon kell vigyázni, mert minél többször fordul elő egy nő életében, annál nagyobb az esélye, hogy pl. elzáródik a petevezeték, stb.; tehát erre különösen figyelj oda.

Így hirtelen ennyi jutott eszembe, szülő ügyben nem tudok tanácsot adni, mert nem ismerem a körülményeket, az édesapádat. Üdvözlet, gyógyulást: ili

2008. nov. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig volt valami bajom, ami a végén tüdőgyulladáshoz, gyomorfekélyhez vezetett. Kicsi dolgokból ezek adódtak össze.:( Te ne juss el idáig!! Elmentem egy biokémikushoz, teljesen megváltoztatta az étkezésemet, kaptam homeopátiás szereket, és már 1 hónapon belül jobban lettem, és jobban, és jobban. Annyira, hogy mára már semmi bajom nincs, a reggeli rosszulléten kívül, mivel, sikerült így teherbe esnem.:)
2008. nov. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Az immunrendszeredet kellene erősíteni. Próbáld meg a Béres cseppet.
2008. nov. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a tanácsokat!! Utolsó előtti válaszolónak boldog babavárást kívánok és jó egészsgéget!!! Az első válaszolónak is jó egészséget!


Vizeletvizsgálaton már voltam ebben az évben kb 4szer, eddig egyszer mutatott ki egy +gennyet. De mást nem. Arra kaptam megint gyógyszert. De ez a felfázósdi nyár elején kezdődött, mikor először elmentem a fürdőbe és azóta előjön, amikor kedve tartja. A béres cseppet is megfogadom!Köszönöm. Vitamint szedek, bár nem tudom, h magyar-e, de majd szedek egy másmilyet is.


Kicsit erőt adtatok. Reggel már nagyon elegem volt, azóta aludtam egy kicsit, a torkom még mindig nagyon fáj, ugyhogy megyek orvoshoz nemsokára. Csak attól félek, h a suliban gáz lesz, mert annyit hiányoztam már. Eddig 11napot hiányoztam ebben az évben. A maival 12.

De hál'istennek a nagyobb dologozatoknál ott tudok lenni.


Mégegyszer nagyon köszönök mindent!

2008. nov. 10. 12:41
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
ha a fürdő óta vannak ezek a gondjaid, akkor kérd az orvost, hogy tenyásszék ki milyen baktérium tanyázik Nálad, így rendesen meg tudnak gyógyítani. mert az, hogy a tünetekre kapsz kezelést, látod nem használ. Mondd el az orvosnak hogy mióta van ez, és ragaszkodj a mintavételhez és tenyésztéshez. Bár ezzel nőgyógyászatra -is - mehetnél.
2008. nov. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
Mindig elöjön a felfázásod?Élsz nemi életet? Sokszor ez a probléma.Csak tisztán ápolva lehet szexelni.Aktus közben millio egy dolog felkerülhet a közeli hugycsöbe.Ezért igyekezz ugy inni,hogy utána mindig pisilj.Igyál renszeresen sok folyadékot.Ha fájdalmas a pisilés,akkor is igyál sokat.Erösitsd a szervezeted.Teát igyad mézzel és egyél vitaminokat sok gyümölcsöt.És még a renszeres test mozgás is segithet.Szobádat szellöztesd,sétálj sokat.Jobbulást.
2008. nov. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat! A kitenyésztést kérni fogom. Ma nem tudtam menni dokihoz, mert rengetegen voltak előttem és sorszám szerint megy :S Nem bírtam volna ott ülni több mint egy órát. Holnap reggel megyek. Egyébként nőgyógyásznál is voltam múlt héten, írt fel 3 Monural port, meg rákszűrés volt de ennyi.

Nemi életet élek, de 3hónapja szakítottunk barátommal, azóta nem szexeltem senkivel.

Köszönöm az utolsó hozzászólónak is a tanácsát! A szobámat rendszeresen szellőztetem, ( úgy szeretek tanulni is, h nyitva van az ablak és jön be a friss levegő ), sétálni viszont általában annyit szoktam, h a suliba és vissza. Össz-vissz fél óra. Meg ritkán este fele a barátnőimmel.

2008. nov. 10. 17:27
 9/13 A kérdező kommentje:
A háziorvosnak és a nőgyógyásznak is egyaránt mondtam, hogy nyár eleje óta jön elő. Azt is mondtam, hogy valamikor annyira fáj lent, h menni is alig bírok, vmikor kicsit, vmikor meg egyáltalán nem. Naponta amugy kb 2liter vizet iszom meg. De most nagyon fáj a torkom, nem nagyon bírok inni. De ez is furcsa amúgy, h reggel annyira fájt odalent, hogy menni nem bírtam, aztán délelőtt aludtam és elmúlt. Most sem érzek semmilyen fájdalmat. Mitől lehet ez is? Áhh.. annyira rossz! :(
2008. nov. 10. 17:31
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem is így kezdődött, hogy egyre csak gyengült az immunrendszerem. Ne csak baktérium, hanem gomba tenyésztést is kérj. Mert lehet, hogy valamiféle gomba okozza a panaszokat. Nálam Candida. Ez nem fontos, hogy a hüvelyben legyen, lehet a hólyagodban, belekben és mivel ezek nagyon közel vannak egymáshoz, így könnyebb a fertőzésveszély.

Nekem is állandó felfázásom, hasfájásom, fejfájásom volt. Sokszor szinte remegtem vmi édességért. Rengeteg nagyon kellemetlen tünetet tud előidézni. Biztos, ami bitos nézesd meg ezt is!

2008. nov. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!