Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pco betegséggel hogy kérhetném...

Pco betegséggel hogy kérhetném az orvosom, hogy küldjön el terheléses cukorvizsgálatra? Ki ír beutalót a vizsgálatra és hol végzik el?

Figyelt kérdés

mert úgy érzem alacsony a cukrom, sokszor rosszúl vagyok gyárba, lever a víz, remegek, hányingerem van, szédülök. A vércukorszint mérés mindig jót mutatott eddig, de akkor pont jól éreztem magam, és köztudott, hogy a cukorszint folyton ugrál.

Terhelésesen még nem voltam, és a pco pont olyan betegség, ahol inzulin rezisztencia áll fenn, azaz cukor és anyagcsere, enzim zavar.


2010. jún. 25. 21:06
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Még azt se vagy képes felfogni, hogy a "regényeket" én írtam, és egyedül az utolsó hozzászólásomban idéztem, de azt idézőjelbe is tettem, és mint akkor is mondtam csak azért idéztem, hogy ne hidd azt, hogy itt a vakvilágba beszélek.


A dokik nem hazudtak neked, hanem szimplán túl hülye vagy (itt jegyezném meg, hogy TE vagy az első, akit a másfél éves GYK-s pályafutásom alatt lehülyézek), hogy felfogd miről beszélnek.


Csodálkozom, hogy hogyan tudtál egy egyetemet elvégezni (lefogadom, hogy valami büfészak, aminek a biológiához, orvostudományhoz semmi köze), ha még egy kb. fél A4-es oldalnyi szöveget is lusta vagy elolvasni.


A gyerekes stílusodat már nem is említem: "inkább rákeresek neten ahogy eddig, és találtam rácáfolkást a ti kis meséitekre :) "

Igen??? Akkor linkeld már be, hogy hol írják azt, hogy a kettes típusú cukorbetegség alacsony vércukorral jár.


Legalább a tegnap 10:56-os válaszom első két bekezdését olvasd el (amit szintén nem másoltam sehonnan).


Egyáltalán, minek tetted fel a kérdést, ha szerinted mindent mindenkinél jobban tudsz?


Nem írok többet, nehogy túl sokat kelljen olvasnod...

2010. jún. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!