Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hosszas fejfajas kezelese?

Hosszas fejfajas kezelese?

Figyelt kérdés
Ez a 11.nap hogy faj a fejem. Vagy a homlokom, vagy a bal szemem sarkanal, allandoan. Algopyrin, cataflam nem hat egyaltalan. Tavaly miutan abbahagytam a böjtöt, 1,5 honapig fajt a fejem,aztan elmult. Ez most sokkal rosszabb es idegesitobb is. Haziorvos (egyelore meg gyerek) mit tud velem kezdeni?
2018. máj. 23. 17:06
 1/7 A kérdező kommentje:
Sok vizet, teat iszom, egeszsegesen etkezem, sokat mozgok,a Vas mindig picit tobb volt a szervezetemben..
2018. máj. 23. 17:08
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne tőlünk kérdezd, hogy mit tud veled a háziorvos kezdeni, mert mi nem vagyunk háziorvosok. De garantáltan tud. Vérnyomást mér, elküld laborra, szemészhez, neurológushoz. A vízivástól meg a helyes táplálkozástól (bár egy böjtölő gyerek esetén ebben kételkedem) ne várj csodát, az nem óv meg mindentől. Alszol eleget? Más tüneted nincs?
2018. máj. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha a fájdalomcsillapító nem hat ott nagyobb baj van pl: agydaganat. Azonnal menj orvoshoz.
2018. máj. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1. Azert tettem hozza a folyadekbevitelt meg a taplalkozast, mert tudtam hogy valaki meg fogja kerdezni. Hetkoznap 6-7,5 orat alszom, hetvegen 9-9,5 korul.
2018. máj. 23. 19:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Máris egy lehetséges megoldás (azt nem mondom, hogy biztos): a 6-7,5 óra nem elég. 8,5 kell legalább. Nem lehet hétvégén visszapótolni, az kevés. És mi a fenének böjtöltél? És hogyan? És mit szólt anyád?
2018. máj. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kivancsi voltam milyen😂 nem etten hust tavaly, iden rajottem hogy az etredem osszeomlana nelkule,ezert mindent, amiben hozzaadott cukor es mez volt nem ettem iden bojt alatt (vagyis aminek az osszetevok kozott szerepelt)

Nem tetszett neki, azutan elfogadta..regen is bojtoltek az emberek es kibirtak. 18 leszek par heten belul

2018. máj. 23. 21:13
 7/7 anonim válasza:

Meditáljál! Hallgassál meditációs zenéket!

https://www.youtube.com/watch?v=1_kngtHVPr0&t=5133s

2018. jún. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!