Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruacios sztorik?

Menstruacios sztorik?

Figyelt kérdés
Tudom rengeteg ilyen kerdes van de mar vegig olvastam az osszeset

2018. márc. 29. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Értelmezhetetlen a kérdése! Mit szeretnél konkrétan tudni?
2018. márc. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mármint arra irányul a kérdés, hogy kinek mikor, hogy jött meg?


Én 11 éves voltam, ötödik osztály után történt nyáron. Szerencse, hogy nem a suliban. Nem ért meglepetésként, mert tudtam, mi az a menstruáció, de azért nem örültem, amikor megjött.

Éppen a mamámnál voltam, amikor észrevettem egy kis barnázást a bugyimban, de még nem vérzés volt, nem volt vészes. Nem pontosan tudtam, hogy mi az, gondoltam, hogy ez már lehet a menstruáció, de nem voltam biztos benne. Mamámnak nem mertem elmondani, meg egyébként is, az volt a rossz, hogy nem mindig van ott víz vagy melegvíz, nem lehet normálisan fürdeni, tisztálkodni. Később vécépapírt tettem be, hogy ne látszódjon.

Egy hónappal később már jobban vérzett, az elején még mindig vécépapírt tettem be, de úgy láttam, ez így nem lesz jó, át fog ázni. Éjszaka lefeküdtem, reggelre véres lett a nadrágom meg a bugyim. Anyukám nem volt otthon, már bement dolgozni. Nem mertem neki elmondani, pedig jó a kapcsolatunk, de valahogy muszáj volt elmondanom, ezért írtam neki egy sms-t. Amikor elolvasta, felhívott és elmondta, hol van a betét.

2018. márc. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
61%

"Tudom rengeteg ilyen kerdes van de mar vegig olvastam az osszeset"

Erre masztizol? Vagy miért ennyire érdekes ez?

2018. márc. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!