Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Azokhoz szól a kérdésem, akik...

Azokhoz szól a kérdésem, akik nagyon izzadós típusúak. Melyik vált be jobban? A golyós deo, stift vagy a deo spray? Leírnátok pontosan hogy melyik? Rexona, Fa, Garnier stb.

Figyelt kérdés

Nagyon izzadós vagyok, nyáron ez még nagyobb problémát jelent. Színes felsőt nem tudok felvenni, mert rögtön nagy folt lesz a hónaljamnál hiába használok deót. A bőrgyógyászom a rózsaszín Fa stiftet ajánlotta, jó is volt kb. 1 hétig. Már próbáltam többfélét, de semmi nem jó. Visszamentem bőrgyógyászatra, azt mondta a doktornő, hogy melegben ez természetes, nem tud mit csinálni.

Használok solutio antisudoricát is, az egy kicsit segít is, de utána nagyon fáj a hónaljam. (gondolom a benne lévő fémek miatt) Adjatok légyszi tanácsot, mit tehetnék?!


2010. jún. 9. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Sanex, golyós, illatmentes, mellé bármilyen parfüm/dezodor.
2010. jún. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a stiftek jók.. de viszont elzárják a pórusokat..:/

hintőport hallottam még de foggalmamsincs milyen lehet.. sztem nemvalami praktikus de kísérletezni lehet..

2010. jún. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Solutio-t ne használd minden nap! Nekem szétmarta a hónaljamat, pedig fel is hígítottam az üveget...

Nekem a rexona spray jött be, tudod amelyik ilyen szép dobozos :) [link]


Én ezzel + solutio-val egyáltalán nem izzadok! ;)


15/L

2010. jún. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2010. jún. 9. 21:08
 5/9 A kérdező kommentje:

A hintőport én is hallottam, de nem tudom, az olyan "érdekes"... Solutio-t nem használok minden nap, és közvetlenül borotválás után sem, de mégis fáj utána a hónaljam...:S

Köszi a tippeket, mindegyikkel próbálkozni fogok...:)

2010. jún. 9. 21:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Sportolj, szaunázz h akkor kiizzad magad. A tested valószínű nem véletlenül akar izzadni, így távoznak a méreganyagok pl.
2010. jún. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az izzadásom nem új keletű, a sportolás és a szauna része az életemnek.
2010. jún. 11. 09:49
 8/9 anonim ***** válasza:

ezt a suolutiot mikor kell használni??

amielőtt ráteszem a deót? vagy hogy?

2010. okt. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Esténként érdemes használni szerintem, de éjszakára ne használj deót. Napközben a deó előtt használd! Borotválkozás után semmiképp ne használd, mert irritálhatja a bőröd!
2010. okt. 19. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!