Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valóban hasznos a szexuális...

Valóban hasznos a szexuális élet javításának szempontjából az intim torna?

Figyelt kérdés

Sajnos egyre rosszabb a szexuális életem, mert nagyon úgy tűnik, hogy tág vagyok, ráadásul túlzottan nedvesedek is, így már egyikünk se érez az aktus alatt szinte semmit. :-(

Ez nagyon elkeserítő, főleg, hogy még nem is szültem, és fiatal is vagyok.

Gondoltam elkezdek intim tornázni, DVD segítségével.

A tapasztalatok szerint hatásos?


2018. febr. 27. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Rosszat nem fog tenni az biztos.


De szerintem egyszerüen a párod pénisze nem neked való.

Ahogy a férfiak pénisze is iszonyat külömbözö mind nagyság, mind forma szerint, így a nök vaginája is.

Volt olyan barátnöm aki azért szakított a friss kapcsolatával mert többedig sexuális együttlét után is nagyon fájt neki a közösülés, pedig a lánynak már több éves sexuális élete volt, de a fiunak túl nagy és vastag pénisze volt, és mielött tovább eröltették volna egyszerüen szétváltak.


Az intimtorna egy icike picikét segíthet, de sokat nem. A párod péniszét nem fogja meg vastagítani és megnagyobbitani. SZülés után pedig mindenképpen tágulsz egy picit.

Kérdés, hogy így megéri-e a kapcsolatot fentartani, ha még fiatalok vagytok.

2018. febr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


A párom pénisze úgy gondolom, hogy átlagos méretű. :-) Bár sok tapasztalatom nincs, mert nekem ő a második, de az előzőnek vékonyabb és kisebb is volt, vele mégsem volt ilyen problémánk 7 évig. Eleinte ezzel a párommal sem, csak az elmúlt pár hónapban jött elő. Én is érzem, hogy nem tudok annyira szorítani, mint ezelőtt.

2018. febr. 27. 12:26
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
"ráadásul túlzottan nedvesedek is" - ez is hlyeség... ilyen nincs....
2018. febr. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amikor szabályosan folyok aktus közben, és alattam már-már tócsa van, és egyikünk sem érzi a másikat emiatt, azt én túlzott nedvesedésnek nevezem.
2018. febr. 28. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!