Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most akkor mi van?

Most akkor mi van?

Figyelt kérdés

A történet.

Karácsonykor durva nőgyógyászati gondom lett. Konkrétan a következő. Csak kívül égetett, viszketett, megduzzadt, nagyon piros lett. Végig szúró, viszkető fájdalom ami annyira fájt, hogy már sírtam is. Azt hittem gomba, így vettem kúpokat, krémet, de nem használt. Orvoshoz két ünnep között elmentem, de közölték, hogy időpontot csak január 5-e után kapok. Január elején a tüneteket egy időre eltűntek. Azt hittem végleg, de menstruáció előtt pár nappal ha nem is olyan durván mint karácsonykor de újra visszajöttek. Másnap mentem dokihoz, akinek elmondtam a tüneteimet, és hogy a canesten kúp, kenőcs nem használ. Elküldött vérvételre, és kenetlevételre. De időpontot ezekre 4 héttel később kaptam. 2 hete voltam vérvételen, kenetlevételen. Pénteken megkaptam az eredményeket. Azt állapították meg, hogy nincs semmi bajom. Semmit nem találtak. Ennek örülök, de valahol bosszant mert a tünetek nem csak úgy jöttek. Pénteken hívtam a dokit, akinek elmondtam, hogy kizártnak tartom, hogy semmit nem találtak, mert a tüneteim nagyon gyengén de érzem még ma is. Mondtam, hogy lehet allergia mert szednek kell más valamire egy gyógyszert, és hátha ez okozta. Az orvos mondta, hogy allergia vizsgálatot nem végeznek, mert ezt nem fizeti az állam. Ezt csakis magánrendeléssel lehet elintézni. Kértem a nőgyógyászhoz is beutalót, de a doki közölte, hogy nincs semmi ok amiért beutalót adjon.

Gondoltam elmegyek maszek nőgyógyászhoz. Utána érdeklődtem. A várakozási idő időpontra 60-150 nap. A konzultációs díj 130 gbp. A vizsgálat díj és a felírt gyógyszerektől függően a végösszeg akár 500 gbp is lehet.

Most ott tartok, hogy ha újra durva tüneteim lesznek akkor újra megyek dokihoz, de kiharcolom a beutalót.

De addig mivel enyhíthetném a tüneteket ami égés, viszketés? Nem gomba így a canesten kiesik.


2018. febr. 25. 16:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
.
2018. febr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!