Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet méhtest rák és már áttét?

Lehet méhtest rák és már áttét?

Figyelt kérdés
Nagyjából 1,5 éve kezdődött, hogy együttlétek után véreztem. Elmentem nőgyógyászhoz, kivizsgált (rákszűrés, uh) mindent rendben talált. Fogamzásgátló szedésére elmúlt, vagy legalábbis ritkább lett és csak barnázás. Azóta volt ismét rákszűrésem, kértem másod véleményt is. Mindent rendben találtak. Azonban most hüvely uh-n találtak a hólyagomon (kívül) valamit. Voltam urológusnál, várok az mr-re. Kicsit megijedtem mi van ha daganat és ez már az áttét lenne. Semmit nem mondtak mi lehet.
ma 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Endometriózis nem merült fel?
ma 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindent felsoroltak, polip, endometriózis góc, daganat azt mondták nem egyértelmű. Illetve hüvely uh-n csak ezt látták, nem mondták, hogy méhen belül lenne endometriózis. Gondolom ott is látszódna
ma 21:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mindig látszik méhen belül.
ma 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sőt! Igazából az endomteriózis nem más, mint a méhnyálkahártya sejtjei a méhen kívülre is "kinőnek".
ma 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!