Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudok valamit tenni?

Tudok valamit tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

14 éves vagyok nem beállt menstruációval

Nyáron megyünk nyaralni tudom hogy ez nagyon messze van még és addig bármi lehet de pont nyaralás körül jönne meg kb

Múlt hónapban 30.-án este jött meg o.o

Most ha minden igaz akkor 28.-an kéne de mivel nem pontos nemtudom, volt hogy megfáztam és kimaradt egy hónap és akkor eltolódott hónap elejére de most hónap vége felé szokott és az nem jó nekem :/ nem tudok semmit tenni igaz? Ha hónap elején szeretném hogy meglegyen?!


2018. febr. 24. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha még nem állt be, akkor végképp nincs min filóznod egyelőre. De ha szabályos lenne, akkor se lenne érdemes beleavatkozni. Hány napos nyaralás lesz?
2018. febr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
11 napos Görögországba megyünk és nagyon nincs kedvem tamponnal szenvedni😭 főleg nem azzal a fájdalommal ami nálam szokott lenni, wc nincs a parton..
2018. febr. 24. 19:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt áruld el nekem, hogy ha nem pontos a ciklusod, hogyan számoltad ki, hogy pont a nyaraláson fogsz menstruálni?

Le tudnád írni, hogy az elmúlt egy évben melyik napokon voltak a menstruációid első napjai?

2018. febr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy 11 napos nyaralásnak legfeljebb a fele fog rámenni. A másik felén majd strandolsz, ne izgulj már most ezen. Vécé meg mindig van valahol, ahol emberek vannak, hiszen nem csak neked, nem csak amiatt lehet rá szükséged. Örülj, hogy lesz nyaralás! :)
2018. febr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!