Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erdemes tesztelni meg vagy...

Erdemes tesztelni meg vagy csak magamat idegesitem?

Figyelt kérdés

November kozepen voltam egyutt a baratommal ugy,hogy a szamitott menstruaciom mar 2napot kesett(nem elvezett el bennem).. Szeretkezes utan 2-3 nappal meg is jott,az eleje enyhebb volt,mint azelott,de nagyon fajt,utana a kozepe vege rendes mennyisegu volt es a vegen kicsit barnaztam is..

Azota nem voltunk egyutt

Het kozepen kellett volna most megjonnie,de nem jott meg meg.

Szex utan kicsivel tobb,mint 2 es kicsivel tobb(15 nappal utana),mint 3 hettel (24 nappal) is negativat teszteltem (ugyanolyan teszttel,x-epil vizeletsugaras)

Kene egy 3. Teszt is vagy meg kene nyugodnom? Ha csinalnek akkor holnap vennem meg,de holnap csak 2.talan 3.vizeletbol tudnam megcsinalni


Azota a hasam idoszakosan fajt picit,lent,de annak tudtam be,hogy tulsagosan durva volt... most meg mar idegessegnek..

A melleim kicsit fajnak,oldalt,ha osszenyomom oket

Menstruacio ota volt a ciklus elejen kicsi kremes feher, majd 2-3napig atlatszo trutyi,majd ujra kicsit kremesebb nyákom

Elozo menstruacioim 29,24,24,27,27,28 naposak voltak, most ugye 26 nappal szamoltq szerdara de semmi


2017. dec. 17. 16:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Mivel késett a menstruációd, és csak utána voltatok együtt, akkor már elég kevés volt az esély a peteérésre. Utána meg is jött. Most sem azért késik, mert akkor teherbe estél, hanem mert stresszelsz.


De nem lennél nyugodtabb, ha védekeznétek? Magadnak okozod a stresszt, amikor simán el lehetne kerülni.

2017. dec. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hetfon szakitottunk ugyhogy ez a veszely nem fenyeget.. de amugy is aktus utan 15.napon,mikor eloszor teszteltem voltam nogyogyasznal es irattam fel tabit amit ennel a menstruacional akartam elkezdeni.. de mar nincs szukseg ra es meg sincs
2017. dec. 17. 21:06
 13/15 A kérdező kommentje:
Most belegondoltam,hogy oszi szunettol kezdve,betegseg miatt nem nagyon tudtam enni 3-4hetig es emiatt fogytam 7kgt kb.. szerintem visszajott kicsi,de nem mertemmert magam azota. Ez a hirtelen sulyvesztes befolyasolhatja meg?
2017. dec. 17. 22:30
 14/15 A kérdező kommentje:
Aktus utan 33.napon is negativ
2017. dec. 18. 15:13
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen, a súly is befolyással lehet rá. Várj még pár napot, meg fog jönni.
2017. dec. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!