Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha megfertozodtem HIV-el,...

Ha megfertozodtem HIV-el, akkor annak lehet azonnali hatasa amibol fel tudom ismerni, vagy 3 honapig, (amikortol mar lehet tesztelni) nem tudok meg saccolni se?

Figyelt kérdés

Olvastam olyanokat, hogy esetleg az influenzahoz hasonlo tunetek jelentkezhetnek. Nekem nincs lazam, de kicsit nathas vagyok.... es azt is olvastam, hogy huvelygombat is okozhat az aids... es nekem most epp van... de az mar csak akkor lehetseges ha mar nem csak hiv pozitiv vagyok, hanem aidses is.

Egyszer lefekudtem valakivel akivel nem kellett volna es akiben nem bizom es nem hasznaltunk kotont. Most mar nem tudok mit csinalni, szoval csak a kerdesre irjon valaszt aki tud, legyszi. Koszonom


2010. máj. 18. 22:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Szerintem csináltass tesztet csak úgy tudhatod meg.Ha ne adj isten az vagy akkor minnél előbb kezeltetni kell.
2010. máj. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Ha megfertőződtél akár évekig is tünetmentes maradhatsz ezért fontos hogy minnél előbb kiderítsd ha ez aggaszt.
2010. máj. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Gondolom, ezt olvastad, ha nem, akkor belinkelem:

[link]


Ettől többet mi sem tudunk mondani.

2010. máj. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
HIV fertőzés nem egyenlő az AIDS-szel...teszteltess, addig meg legyél felelős a szexben és használjatok gumit
2010. máj. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
De nem lehet tesztet csinalni harom honapig, utana neztem.... csak azutan mutathato ki a verbol.... en augusztusig meghalok igy.... Hogy lehet ezt egyaltalan kezelni? Amig nem leszek aidses addig tunetmentes, de ettol meg egy fertozo halalgockent kell elnem, mert tudtommal meg nincs ellenszere.....
2010. máj. 18. 22:13
 6/29 anonim ***** válasza:
keresd meg azt a ribancot és vagy kérdezd meg vagy küld el egy tesztre...ennyi.
2010. máj. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Mikor történt az együttlét?
2010. máj. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

Nincs ellenszere, de a mostani kezeléssel is ki lehet húzni 20-25 évet, és ennyi idő alatt már hátha gyógyítható lesz...


Ha a kezelés érdekel: vannak reverz transzkriptáz inhibitorok (nukleozid és nem nukleozid típusú), proteáz inhibitorok és lassan jönnek az integráz inhibitorok és társaik, de szerintem ezek nem érdekelnek különösebben.

2010. máj. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
En vagyok a ribanc, az egy pocs :D Majus elejen volt. Mondtam neki hogy menjen el, ki is talaltam milyen modon tudom ravenni (mert egy fa.sz es magatol nem tenne meg hogy en megnyugodjak) de azt mondta, hogy nem reg volt es ezert nem megy el ujra es hogy negativ volt.... de nem hiszek el neki semmit eleve a masik meg meg ha pont nem reg tesztelt azota is dughatott vmi retkes prostival, habar elvileg en voltam neki csak ebben a felevben (pfff) a masik meg hogy lehet hogy o is meg kimutathatosag elott tesztelt....
2010. máj. 18. 22:22
 10/29 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod; négy hét után már kimutatható az fertőzöttség. Amúgy semmilyen biztos jele nincs.
2010. máj. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!