Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha megfertozodtem HIV-el,...

Ha megfertozodtem HIV-el, akkor annak lehet azonnali hatasa amibol fel tudom ismerni, vagy 3 honapig, (amikortol mar lehet tesztelni) nem tudok meg saccolni se?

Figyelt kérdés

Olvastam olyanokat, hogy esetleg az influenzahoz hasonlo tunetek jelentkezhetnek. Nekem nincs lazam, de kicsit nathas vagyok.... es azt is olvastam, hogy huvelygombat is okozhat az aids... es nekem most epp van... de az mar csak akkor lehetseges ha mar nem csak hiv pozitiv vagyok, hanem aidses is.

Egyszer lefekudtem valakivel akivel nem kellett volna es akiben nem bizom es nem hasznaltunk kotont. Most mar nem tudok mit csinalni, szoval csak a kerdesre irjon valaszt aki tud, legyszi. Koszonom


2010. máj. 18. 22:05
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
igazad van amugy, de olyan szomoru szep szemei vannak... most mit csinaljak... es nem mindig olyan a helyzet hogy eszedbe jusson a koton...
2010. máj. 18. 22:40
 22/29 anonim ***** válasza:

amúgy azért írtam h ribanc, mert szerintem a pasik is ribancok, én is az vagyok. :D am meg vhogy nem lenne kedvem úgy megdugni h HIVes vagy, a gumi is kiszakadhat(ahahhaah..ja aki balfäsz, annak)

amúgy aranyos lánynak tűnsz, kár lenne érted, remélem negatív lesz.

2010. máj. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
És hogy feküdhetél le ilyen emberrel, még kotonnal is mikor tudod hogy ilyen? Megerőszakolt?
2010. máj. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
55%

Figyu utsó! Emberek vagyunk! Időnként felelőtlenek! Okés? Nem ítéletre vágyik, hanem segítségre.


Az ellenanyag teszt (ez a hagyományos szűrés)2-3 hónap múlva lesz megbízható az aktus után. Ezt hívják "ablak-periódusnak". Igen ez kicseszés és gáz, hogy ennyit kell rá várni. De legalább ingyen van.

Második variáció: ahogy fentebb is írták, van olyan teszt, ami a vírust mutatja ki. Erre hamar választ kapsz. Hátránya, hogy pénzes.

Megoldás: Holnap szépen hívd fel a László Kórházat és el fognak igazítani. Ne várj vele, mert csak az idegeiddel játszol.


Hüvelygomba népbetegség HIV nélkül is, az influenza szintén. Bár valóban igaz, hogy a fertőzést követő napokban előfordul lázas influenzaszerű tünet. Ez azonban nem mindig van így.


Nagyon remélem, hogy negatív lesz. Ha esetleg pozitív, akkor szerencse , hogy időben kiderült. Hosszú évekkel növeli az esélyeidet az időben elkapott fertőzés.


Koton nélkül idegen f...al soha többet ne szexelj. Inkább legyen nálad is a zsebedben.

2010. máj. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Bocsi, az időben KEZELT fertőzést! Ezt akartam írni:-)
2010. máj. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Ma hallottam, h a két hetes annyira nem megbízható. De az butaság, h 2-3 hónapot kell várnod. A megoldás:4-6 héttel az aktus után már 100%osan kimutatja a fertőzőttséget a teszt, ez kombinált(vírust, ellenanyagot is néznek.)Ezt sok helyen csinálják Budapesten, pl Anonym Aids, ÁNTSZ, nézz utána. Ingyenes.
2010. máj. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
nem leszoltam, hanem megkérdeztem, hogy mi volt, drogozott e vagy leitatta vagy megerőszakolta. mert ha vki tudja h milyen a másik az nem bújik vele ágyba, nemhogy koton nélkül, de kotonnal sem.
2010. máj. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Minimum 6 hét az ablakperiódus, de igazán megbízható eredmény a 8. hét után van.
2010. máj. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Koszonom a hasznos valaszokat... sajnos nem otthon vagyok, de ha letezik ket masfajta teszt, akkor annak itt is kell lennie es majd utana nezek, mindenesetre remenyt adtatok hogy nem kell harom honapig szivnom. Mar meg van amugy a beutalom... szoval legrosszabb esetben is augusztusban biztos megyek...

Nem, nem eroszakolt meg... hanem egyutterzest valtott ki belolem es felebresztette az anyai osztoneimet szoval megdugattam magam vele... hat asszem ettol nem fogsz jobban megerteni, de nem tudok mit csinalni, akkor nagyon akartam vele... nem tudom mert de vonzanak az ilyen pszichopatak, hidd el eleg szar ez nekem, mert valamiert nem tudom szeretni azokat a fiukat akik megbecsulnenek es torodnenek velem hanem mindig ilyen fosokhoz vonzodom... ha mar tesztelni bemegyek a korhazba akkor at is ruccanok sztem a pszichiatriara is.

Es igen is meg lehet engem dugni kotonnal es nem fogok vmi karantenfaluban elni mint ha lepras lennek. Es azert se lehetek hiv+ mert ekkora kicseszes nem lehetseges, mert nem drogozok es nem dugok orrba szajba es elegem is van most.

Mindenesetre koszonom hogy ilyen sokan foglalkoztak a kerdesemmmel

csakany

2010. máj. 21. 22:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!