Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációnak mikor kell...

A menstruációnak mikor kell megjönnie?

Figyelt kérdés
Hello! 13 éves vagyok szerintem az osztályból már mindenkinek megvan csak nekem nem kérlek írjatok ha nektek sem jott még meg!Vagy ha tudjátok hogy ilyenkor mivan!A tesóm azt mondta hogy a nyáron meg kell jönnie de nekem még nincs meg és most nem tom mit csinalljak!pánikoljak vagy én vagyok a hülye?😫😞

#Menstruáció osztály pánik
2017. aug. 28. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Rossz kategória :D



Amúgy ne stresszelj, egy barátnőmnek 16 évesen jött meg, ez mindenkinél változó.


Kérdezd meg anyukádat és a nagymamáidat hogy nekik mikor volt az első, abból már tudsz valószínűsíteni.


Nyugi.

2017. aug. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nem Állatok-Egyéb kérdések, hanem Állatok-Vadállatok témakörbe való


:D

Ne parázz, nekem a 14. szülinapom után másfél hónappal jött meg, utolsóként az osztályból. Nem volt ebben semmi gáz, de én is tökre hülyén éreztem magam, főleg az orvosi vizsgálaton, mikor kérdezték, hogy megjött-e már, én meg az összes lány előtt voltam kénytelen bevallani. Meg amikor direktben rákérdezett két lány az osztályból. De aranyosak voltak, nyugtatgattak, egyik lány mondta, hogy (októberi vagyok) ha novemberig megjön, leelőzöm őt (ő egy évvel idősebb volt nálunk). Hát, nem előztem be, de decemberre nekem is megvolt :)


14/l

2017. aug. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a tied egy kicsit később jön. Lehet évekkel később. No para
2017. aug. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat mostmár nagyon megnyugodtam köszönöm!Ja és bocs hogy az állat kategóriába van de siettem!😂😊😊💗💗
2017. aug. 28. 14:10
 5/5 anonim ***** válasza:
16-17 eves korig kell megjonnie. Ha ddig sem jon meg akkor kell orvoshoz menni.
2017. aug. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!