Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy oldjam meg? Ma jött meg...

Hogy oldjam meg? Ma jött meg és holnap osztálykirándulásom van.

Figyelt kérdés
Nem akkarok tampont használni de hogy fürödjek, még hozzá zuhanyzóba.

2017. máj. 31. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést. Mi az hogy hogy fürödj? Hát kiszeded fürdés előtt a tampont és megfürdesz. Utána felraksz egyet vagy betétet a bugyidba és ennyi.
2017. máj. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem akarok tampont használni
2017. máj. 31. 15:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor betét
2017. máj. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Otthon hogy szoktál fürdeni? Nem értem tényleg. Miben más az osztálykiránduláson való fürdés mint az otthoni? Megfürdesz és utána beraksz egy betétet.
2017. máj. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a gond? Én jobban szeretek zuhanyozni mikor megvan. Nincs humorom a véres vízben ücsörögni. Betétet meg nyilván viszel magaddal.
2017. máj. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom fél,hogy az osztálytársai meglátják,mert közös zuhanyzó van. Zuhanyzás előtt tegyél új betétet oda ahova kell, a bugyidat meg tedd a törölköző alá.

Minden nő menstruál,nincs ezen semmi szégyellni való. Táskában mindigy legyen elég csere betét,ha strandoltok max te napozol addig, amikor én jártam táborba ez teljesen normális dolog volt,ne izgulj :)

2017. máj. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!