Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezt hogyan oldjam meg?

Ezt hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés

Holnap írunk az iskolában egy vízesésszerűséget, ami megköveteli az ünneplőt, minimum a szép öltözetet. Nem szeretnék fekete nadrágba menni, mert nagyon meleg van, és csak megsülnék, úgyhogy a szoknya mellett döntöttem, de az a baj, hogy megvan. A szoknyához mindenképpen ragaszkodnék, de hogyan tudnám megoldani, hogy ne folyjon félre, és ne üssön át? (elég világos színű szoknyáról van szó) A tampon nem jöhet szoba, mert sehogy sem tudom bemenni, már mindent próbáltam, sehogy sem megy egy ponton tovább (bemegy az egész, és de aztán valamiért olyan, mintha falba ütköznék)

Mit tudok így tenni? >.<



2017. máj. 23. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél a szoknya alá egy feszülős rövidnacit, ami nem látszik ki, és lehetőleg hasonló színű, mint a szoknya:)
2017. máj. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%

Ha falba ütközöl, akkor rossz az irány. A tampont hátrafelé kell tolni, próbáld így. Ha már sikerült az egész tampont betolni, akkor nem a szűzhártyával van gond (az a hüvely bejáratánál van). Tehát nyugodtan mozgathatod kicsit, hogy megtaláld a jó irányt, nem lesz semmi bajod.

A szoknyás megoldáshoz mindenképpen tampont ajánlok, főleg hogy világos színű. Betéttel ezt 20 éves létemre sem merném bevállalni. :P

2017. máj. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
36%
Nekem is ez a bajom 21/F
2017. máj. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!