Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezt hogy oldjam meg menstruáci...

Ezt hogy oldjam meg menstruáció alatt?

Figyelt kérdés

Amikor megjön ha tehetem itthon maradok első 2 napban, mert ha járkálok sokszor hirtelen folyik a vér és 1 mp alatt rohannom kell a mosdoba, mert atazik a betét. Tampont nem szeretek használni. Volt, hogy rendbe raktam magam, tiszta betét, minden, elindultam, és már a lépcsőház előtt visszafordultam mert éreztem, h gond van. És tényleg tiszta vér volt a betét, miközben előtte 3 perccel cseréltem...-.-

Így kb. el sem tudok indulni sehová, mert atázok, míg várom a buszt... De amikor kötelező elmennem valahová és megvan, nem mindig maradhatok itthon...:I

Szerintetek mit csináljak?


2017. ápr. 17. 05:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az nem normális, hogy ilyen szinten vérzel. Nem tudom mennyi idős vagy, és, hogy élsz-e nemi életet (?). Ezekre a problémákra a nőgyógyászok a fogamzásgátló tabletta szedését szokták ajánlani. Ezek általában csökkentik a vérzés idejét, és a mennyiségét. Talán megoldás lehet.

Egy nőgyógyászt mindenképp keress fel, hogy biztos minden rendben van-e, illetve ő is feltud írni recepre cseppet, ami csökkenti a mennyiséget, erre kérdezz rá.


Azt hallottam, hogy aki nagyobb adagban fogyaszt C-vitamint, az is csökkentheti a menzeszt, de nem garantált ugye.

2017. ápr. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tegyél fel tampont. Akkor nem érzed, hogy folyik a vér, és nem esel kétségbe, hogy átázol. Én emiatt váltottam.

20N

2017. ápr. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem ázik át a betét csak a felszínén lesz véres.


Ahhoz, hogy átázz kell 2 óra minimum :)


Egyébként tampon.

2017. ápr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hehe utolso jó vicc

Sosincs meg erősen a mensim tehát normál betét volt benn amiből napi max 3-at használok de általába kettőt tehát nagxon gyenge...de akkor nem az volt elmentem étterembe kb háromnegydd orát voltam ott és nem a felszine lett véres...oldalt jött ki belőle szerencsere semmi nem lett olyan csak a nadrágom másnap 4 orás buszutat simán kibirtam vékonnyal (azert vekonnyal mert meleg volt es nem szeretem a vastagat)

2017. okt. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!