Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan lehet a menstruáció...

Hogyan lehet a menstruáció előtti napokat túlélni? A heves érzelmi állapotokra gondolok.

Figyelt kérdés
Engem nem a menstruáció visel meg, nincsenek nagy fájdalmaim, görcseim szerencsére. Inkább az előtte levő pár napban a a nagy érzelmi kavarodások készítenek ki, de annyira, hogy magamra sem ismerek. Egyik végletből a másikba :( Tudom,hogy a hormonok okozzák, csak bosszantó, hogy ennyire világvége hangulat jön rám. Ti nektek használ ilyenkor valami?
2017. jan. 12. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Feltételezem, hogy te is túléled, különben nem írtad volna ki ezt a kérdést.
2017. jan. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, kedves első túlélem :) Tudod, nem kell mindent szó szerint érteni ;) Ezért a pár szótagért kár volt koptatnod a billentyűzetet.
2017. jan. 12. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez nehéz. Én is így vagyok ezzel. Pár nappal, vagy akár egy héttel előtte depressziós, sírós vagyok. Általában létező problémák nagyítódnak ilyenkor fel, sokszor kilátástalannak látok akkor dolgokat. Aztán végre megjön és minden kitisztul, már nem is értem, hogy mi volt előtte akkora baj. Az érzés akkor is meg van, még ha tudom is, hogy csak ATTÓL "hülyültem" épp meg. Úgyhogy elég kellemetlen. Én még nem is gondolkodtam rajta, hogy lehetne-e ezzel bármit csinálni.
2017. jan. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)


Akkor mást is ennyire megvisel lelkileg. Általában a görcsökre panaszkodnak a nők. Hát tegnap elgondolkoztam, hogy kéne valamit tenni ez ellen, nem lehet, hogy ennyire kivagyok az előtte lévő napokban. Én azt olvastam, hogy gyógyteákkal lehet javulást elérni. Csak kíváncsi voltam, hogy másnak van-e valami bevált módszere, vagy használ-e valami.

2017. jan. 13. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!